czekam

Mamy własny kajak dzięki wyprzedaży na prokajak.pl


Data publikacji: 14.03.2016 13:38
Hotel Podklasztorze - w cysterskim Opactwie

Chcąc spędzić weekendowy wyjazd we dwoje w spokojnej okolicy w malowniczym, zielonym otoczeniu, a jednocześnie poczuć magię i romantyzm starych hotelowych murów, warto udać się do miejscowości Sulejów, gdzie znajduje się Hotel Podklasztorze. W Dolinie Pilicy, w sąsiedztwie Zalewu Sulejowskiego znajduje się XII-wieczne Opactwo Cystersów, w którego murach mieści się okazały hotel.

Hotel wyposażony jest w 50 stylowych pokoi, utrzymanych w historycznym klimacie miejsca, posiada strefę SPA & Wellness oraz serwującą potrawy regionalne i staropolskie restaurację cysterską. Latem na gości czeka ogródek oraz autorska wędzarnia .

Podczas weekendu w dawnym Opactwie warto skorzystać z licznych atrakcji oferowanych na terenie hotelu oraz poza nim. Osoby chcące poznać historię XII-wiecznego Opactwa mogą przeżyć pasjonującą lekcję historii z Kustosz Muzeum. Na aktywnych gości czeka hotelowy basen oraz sala fitness. Wielką atrakcją jest malownicza okolica; oprócz wycieczek pieszych i rowerowych, goście Hotelu Podklasztorze mogą popływać żaglówką po Zalewie Sulejowskim lub kajakiem po Pilicy i Luciąży. Hotel współpracuje także z lokalną stadniną koni, dla chętnych jest więc przewidziana i taka forma aktywności.

Piękny historyczny budynek w połączeniu z urokliwym krajobrazem Doliny Pilicy oraz mnogość atrakcji sprawią, iż spędzony tu romantyczny weekend na długo zostanie w pamięci.


Szczegółowe informacje:

hotelpodklasztorze.pl


REKLAMASzukaj podobnych wg:
nadwodęREKLAMAKONTAKT | O NAS | COOKIES

Tutaj dowiesz się jak zaplanować wyjazd z Warszawy na weekend, tak by był naprawdę ciekawy.
Copyright © 2016 zWarszawy-naWeekend.pl | Powered by Yancoon Lagoon