czekam

Mamy własny kajak dzięki wyprzedaży na prokajak.pl


Data publikacji: 08.04.2016 21:42
Polski Bus dla najmłodszych - dzieci do lat 6 gratis do końca maja
W odpowiedzi na doskonałe przyjęcie dotychczasowej promocji, Polski Bus ogłosił właśnie jej przedłużenie do końca maja bieżącego roku. Promocją są objęte wszystkie relacje krajowe oferowane pod marką Polski Bus jak i Polski Bus Gold(kierunki Kraków i Wrocław).

Cena biletu dla dzieci do lat 6 wynosi 0 PLN , kupując bilet ponosimy jednak opłatę rezerwacyjną w wysokości 1 PLN. By skorzystać ze zniżki kupując bilet musimy wybrać w zakładce ULGI "komercyjna 100% dziecko do lat 6".

Nowa promocja umożliwia nam dogodną alternatywną kombinację z innym środkiem transportu, w przypadku gdy nie znajdziemy atrakcyjnej ceny na podróż w dwie strony (niedzielne popołudniowe powroty Pendolino z Wrocławia/ Gdańska / Krakowa). Może być przydatna również w sytuacji gdy oferta popołudniowych powrotów nie funkcjonuje, jak to jest w przypadku rejsów Ryan Air w sobotę z Gdańska czy Wrocławia, lub w końcu dla potrzeb dopasowania oferty do niezbyt korzystnego dla klienta warszawskiego rozkładu vide ŁKA do/z Łodzi. W tym ostatnim przypadku rekomendowany jest wyjazd Polskim Busem i powrót ŁKA. W ten sposób możemy skorzystać z atrakcyjnych zniżek przewidzianych dla osób podróżujących weekendowo z/do Warszawy z ŁKA.

Do 31 marca działa też inna promocja tj. cash back przy płatności aplikacją Blik. W tym przypadku zwrot otrzymamy po odbyciu podróży, nie może być on wyższy niż 15 PLN za bilet. Z dużą dozą prawdopodobieństwa możemy założyć, iż nie jest to ostatnia promocja BLIKA związana z transportem. Warto więc zapoznać się z tą aplikacją, tak by móc skorzystać z innych promocji w przyszłości.
REKLAMASzukaj podobnych wg:
polskibus dobracenaREKLAMAKONTAKT | O NAS | COOKIES

Tutaj dowiesz się jak zaplanować wyjazd z Warszawy na weekend, tak by był naprawdę ciekawy.
Copyright © 2016 zWarszawy-naWeekend.pl | Powered by Yancoon Lagoon