czekam

Mamy własny kajak dzięki wyprzedaży na prokajak.pl


Data publikacji: 14.03.2016 13:31
Romantyzm gór Świętokrzyskich - Pensjonat Łysica

Znajdujący się w Świętej Katarzynie Pensjonat Łysica to wspaniałe miejsce na romantyczny weekend we dwoje. Oddalony od Warszawy o 180 kilometrów czterogwiazdkowy hotel położony jest w malowniczym otoczeniu Gór Świętokrzyskich i zapewnia swoim gościom wiele atrakcji zarówno dla ciała, jak i dla ducha. Z okien hotelu możemy podziwiać największy szczyt pasma Gór Świętokrzyskich – Łysicę. Osoby ceniące sobie spokój i ciszę na pewno będą zadowolone, a osoby lubiące aktywnie spędzać czas mogą traktować Pensjonat jako bazę wypadową do najciekawszych miejsc Kielecczyzny i Gór Świętokrzyskich. Wyprawa na szczyt Łysicy, zwiedzanie Świętej Katarzyny, wycieczki rowerowe po malowniczej okolicy, spacer po Kielcach to tylko niektóre z atrakcji, czekających na osoby spragnione wrażeń.

Podczas świętokrzyskiego weekendu w Pensjonacie Łysica warto skorzystać z licznych atrakcji, oferowanych przez sam hotel. Posiada on między innymi basen, saunę fińską, a także cieszącą się wielką popularnością grotę solną. Pobyt w grocie solnej ma doskonały wpływ na zdrowie: bez konieczności wyjazdu nad morze pozwala nam oddychać morskim powietrzem, a tym samym pomaga zwalczać liczne schorzenia oraz zwiększa odporność naszego organizmu. W strefie SPA Pensjonat oferuje liczne zabiegi relaksacyjne i regeneracyjne dla Pań i Panów.

Weekend w Górach Świętokrzyskich w Pensjonacie Łysica to doskonały czas we dwoje. Przepiękna, pełna romantyzmu sceneria, spokój, piękne widoki oraz liczne atrakcje turystyczne sprawią, iż każda para znajdzie tu coś dla siebie.


Szczegółowe informacje:

pensjonatlysica.pl
REKLAMASzukaj podobnych wg:
świętokrzyskieREKLAMAKONTAKT | O NAS | COOKIES

Tutaj dowiesz się jak zaplanować wyjazd z Warszawy na weekend, tak by był naprawdę ciekawy.
Copyright © 2016 zWarszawy-naWeekend.pl | Powered by Yancoon Lagoon