czekam

Mamy własny kajak dzięki wyprzedaży na prokajak.pl


Data publikacji: 14.03.2016 23:23
Spływ kajakiem i regeneracja w Dworku nad Pilicą

Domek nad Pilicą to urokliwy, niezwykle zadbany pensjonat znajdujący się bezpośrednio nad rzeką, w oddalonym niecałe 80 kilometrów od Warszawy Nowym Mieście nad Pilicą. Swoim gościom oferuje on 23 stylowe pokoje, restaurację serwującą smaczne, zdrowe potrawy, w tym szeroki wybór ryb z własnej hodowli, grill bar, ogród letni, a także kameralną i elegancką strefę spa.

Spokojna okolica, świeże powietrze i sąsiedztwo Puszczy Pilickiej sprawia iż weekend tu spędzony pozwoli skutecznie się zregenerować i zapomnieć o codziennym życiu w biegu. Wycieczki rowerowe , spacery, spływy kajakowe, wędkarstwo to tylko niektóre z atrakcji czekających na gości Dworku nad Pilicą.

Warto także skorzystać z ciekawej oferty tutejszej strefy SPA, w której na gości czekają liczne masaże i zabiegi na twarz i całe ciało a także grota z tężnią solankową, strefa saun i łaźni (w tym łaźnia błotna) i wanny jakuzzi. Dworek posiada ofertę pakietów pobytowych uwzględniających nocleg, zabiegi SPA i wyżywienie a także pomaga przy organizacji spływów kajakowych zapewniając sprzęt, transport i pomagając w doborze trasy.

Weekend w Dworku nad Pilicą to doskonała oferta łącząca aktywny wypoczynek i doskonałą regenerację.

Szczegółowe informacje:
http://www.dworeknadpilica.pl/


REKLAMASzukaj podobnych wg:
Nowy artukułREKLAMAKONTAKT | O NAS | COOKIES

Tutaj dowiesz się jak zaplanować wyjazd z Warszawy na weekend, tak by był naprawdę ciekawy.
Copyright © 2016 zWarszawy-naWeekend.pl | Powered by Yancoon Lagoon