czekam

Mamy własny kajak dzięki wyprzedaży na prokajak.pl


Data publikacji: 07.04.2016 22:32
Zagadki Twierdzy Modlin - rozszyfruj jej tajemnice - questing

Kolejna nowość akurat na nowy, rozpoczynający się sezon turystyczny. Grupa zapaleńców postanowiła rozpocząć aktywną promocję questingu na obszarze twierdzy Modlin, pod hasłem „Rozszyfruj tajemnice Twierdzy Modlin”. Idee wspiera Fundacja Questing, która ma już na koncie szereg udanych wdrożeń na tym obszarze, między innymi na dużą skalę na terenie parku rozrywki w Bałtowie. Pierwsze dwie testowe trasy zostały już udostępnione, w ciągu kilka dni ściągnięto je ponad 300 razy, można je pobrać z tej strony. Organizatorzy czekają na opinie zwrotne odnośnie pierwszych testowych produktów, tak by mogli w oparciu o nie dalej rozwijać projekt, serdecznie zapraszamy do pobierania, testowania i dzielenia się opiniami.


Dnia 8 marca w siedzibie informacji turystycznej w Nowym Dworze odbyło się szkolenie dla osób, które chcą zaangażować się w projekt. Nie zabrakło osób z branży turystycznej, co na pewno przyniesie pozytywne efekty. Zapewne analogiczne szkolenia będą się powtarzać tak, by maksymalnie rozszerzyć bazę wolentariuszy, co powinno doprowadzić do poszerzenia i popularyzacji oferty. Planowane są m.in. questingi kajakowe, byłoby to na pewno niesamowite urozmaicenie dla chcących poznać historię i sekrety twierdzy Modlin. Wszelkie informacje na temat rozwoju produktu questingowego w Twierdzy, na profilu facebookowym.


Organizatorzy planują oficjalny debiut przetestowanych tras podczas kolejnej edycji cieszącej się niezwykłą popularnością akcji "za pół darmo". Kolejna jej odsłona planowana jest na 23-24 kwietnia. Dla tych, którzy jeszcze nie znają twierdzy jest to unikalna możliwość by nadrobić te zaległości, szczegóły na temat przewidzianych atrakcji i biorących udział w akcji partnerów na profilu akcji.


Wkrótce na portalu zwarszawy-naweekend.pl nasz test questów.
REKLAMASzukaj podobnych wg:
twierdzamodlin questy aktywnie na1dzienREKLAMAKONTAKT | O NAS | COOKIES

Tutaj dowiesz się jak zaplanować wyjazd z Warszawy na weekend, tak by był naprawdę ciekawy.
Copyright © 2016 zWarszawy-naWeekend.pl | Powered by Yancoon Lagoon