czekam

Mamy własny kajak dzięki wyprzedaży na prokajak.pl


Data publikacji: 14.03.2016 13:40
Cicho, spokojnie i romantycznie - Jaworowy Dwór

Jaworowy Dwór to piękny, klimatyczny hotel dla tych par, które cenią sobie ciszę i spokój. Zlokalizowany w niedalekim sąsiedztwie Nowego Dworu Mazowieckiego, mieszczący się w odrestaurowanym XVIII–wiecznym dworku, oferuje swoim gościom doskonały standard, liczne atrakcje i wspaniałą kuchnię. Pokoje Jaworowego Dworu umeblowano i wyposażono funkcjonalnie, a jednocześnie klasycznie i stylowo, doskonale oddając tym samym charakter miejsca.

Hotel posiada bibliotekę, odkryty basen, staw, altany wypoczynkowe, a nawet pole do gry w golfa (do krótkiej gry, tzw pitch &putt). W swych podziemiach Jaworowy Dwór posiada gorącą wannę do aromaterapii oraz strefę SPA, w której oferuje liczne zabiegi, masaże i kąpiele. Podczas romantycznego weekendu w Jaworowym Dworze w hotelowej restauracji na gości czekają wspaniałe dania, głównie kuchni staropolskiej i regionalnej.

Ze względu na niezwykle spokojną okolicę Jaworowy Dwór polecamy wszystkim tym parom, które spragnione są wyciszenia i relaksu w prawdziwie eleganckiej scenerii.

Szczegółowe informacje:
jaworowydwor.pl


REKLAMASzukaj podobnych wg:
Nowy artukułREKLAMAKONTAKT | O NAS | COOKIES

Tutaj dowiesz się jak zaplanować wyjazd z Warszawy na weekend, tak by był naprawdę ciekawy.
Copyright © 2016 zWarszawy-naWeekend.pl | Powered by Yancoon Lagoon