czekam

Mamy własny kajak dzięki wyprzedaży na prokajak.pl


Data publikacji: 14.03.2016 23:30
Nad Biebrzą w Dworku na końcu świata

We wsi Kopytkowo, w sercu Biebrzańskiego Parku Narodowego znajduje się sympatyczne, swojskie i niezwykle gościnne gospodarstwo agroturystyczne „Dworek na końcu świata”. Największym atutem terenów nadbiebrzańskich jest ich dziewiczość, niewiele jest bowiem miejsc gdzie człowiek znajduje się tak blisko natury a powietrze jest tak czyste. Rytm bijący w Biebrzańskim Parku Narodowym wyznacza właśnie matka ziemia i nie jest on w żaden sposób kontrolowany przez człowieka – ten jest tutaj tylko gościem. Gospodarzami są natomiast lasy, mchy, łosie, dzikie ptaki, bobry czy zamglone łąki.

„Dworek na końcu świata” znajduje się w samym centrum bagien Biebrzańskich, pomiędzy rzeką Biebrzą a Rezerwatem „Czerwone Bagno” i oferuje swoim gościom niesamowite atrakcje i wspaniały, niezapomniany kontakt z dziką przyrodą. Raj znajdą tutaj miłośnicy aktywnego wypoczynku – pieszych i rowerowych wycieczek czy spływów kajakowych. Miłośnicy zbierania runa leśnego mają tu pod dostatkiem malin, jagód czy grzybów, na wędkarzy czekają ryby w tutejszych rzekach i kanałach. Biebrzański Park Narodowy od wielu lat jest bardzo popularnym miejscem wśród ornitologów z całej Europy, dzikie ptactwo jest tu bowiem na „wyciągnięcie ręki”.

Piękne widoki i masa wrażeń to jedno a niezwykła gościnność panująca w gospodarstwie agroturystycznym „Dworek na końcu świata” to drugie. Na gości czekają tu pokoje gościnne, domek letniskowy a także pole namiotowe, gospodyni oferuje smaczne posiłki i potrawy regionalne – wszystko w niezwykle przystępnych cenach. Ponadto gospodarstwo posiada rowery, kajaki a także canoe i wiele typów tratew i pomaga przy organizacji spływów. Wielką atrakcją jest tu także możliwość wyprawy na Bagna Biebrzańskie pod opieką licencjonowanego przewodnika.

Cennik i szczegółowe informacje:

http://www.biebrza-agroturystyka.pl/


REKLAMASzukaj podobnych wg:
Nowy artukułREKLAMAKONTAKT | O NAS | COOKIES

Tutaj dowiesz się jak zaplanować wyjazd z Warszawy na weekend, tak by był naprawdę ciekawy.
Copyright © 2016 zWarszawy-naWeekend.pl | Powered by Yancoon Lagoon