czekam

Mamy własny kajak dzięki wyprzedaży na prokajak.pl


Data publikacji: 15.03.2016 10:47
Aktywny weekend w sercu Ponidzia - Dworek pod Lipą

W otoczeniu lasów i pól, w położonej nieopodal Jędrzejowa, w samym sercu Ponidzia miejscowości Nowe Kotlice znajduje się Agropark – Dworek pod Lipą, doskonałe miejsce na odpoczynek dla każdego. W pięknym, zabytkowym, XVIII - wiecznym dworze na gości czekają klasycznie wyposażone pokoje z łazienką zapewniające gościom komfortowy wypoczynek.

Gospodarstwo Agropark zajmuje powierzchnię 3,8 hektara i swoim gościom oferuje miejsce na ognisko, miejsca grillowe, stoły biesiadne, boiska sportowe a dla najmłodszych plac zabaw z huśtawką, piaskownicą oraz trampoliną. Na miłośników aktywnego wypoczynku czekają tu liczne atrakcje na świeżym powietrzu, zwłaszcza iż Nida znajduje się w bliskim sąsiedztwie kompleksu. Jako iż Agropark jest miejscem przyjaznym rowerzystom, znajduje się na mapie wschodniego szlaku rowerowego Greenvelo, a gospodarstwo prowadzi wypożyczalnię rowerów dla swoich gości, amatorzy tego sportu będą tu zadowoleni. Miłośnikom kajakowania Agropark pomaga przy organizacji spływów, doborze trasy, wypożyczaniu kajaków i transporcie. Zimą z kolei na gości czeka możliwość kuligów po okolicznych polach i lasach.

Agropark Dworek pod Lipą znajduje się w niedalekim sąsiedztwie świętokrzyskich atrakcji turystycznych, takich jak Zamek w Chęcinach, Skansen w Tokarni czy Jaskinia Raj.


Szczegółowe informacje:

http://agropark.com.pl


REKLAMASzukaj podobnych wg:
Nowy artukułREKLAMAKONTAKT | O NAS | COOKIES

Tutaj dowiesz się jak zaplanować wyjazd z Warszawy na weekend, tak by był naprawdę ciekawy.
Copyright © 2016 zWarszawy-naWeekend.pl | Powered by Yancoon Lagoon