czekam

Mamy własny kajak dzięki wyprzedaży na prokajak.pl


Data publikacji: 10.03.2016 22:57
Magiczne Ogrody - raj dla najmłodszych

Znajdujące się 135 km od Warszawy Magiczne Ogrody to park rozrywki inny niż wszystkie. Nie ma wielu miejsc w Polsce, które tak bardzo są w stanie rozwinąć wyobraźnię dzieci i wzbudzić ich zainteresowanie. Bardzo bliskie sąsiedztwo Kazimierza nad Wisłą (24 km) oraz Puław sprawia, że pobyt w Magicznych Ogrodach, połączony ze zwiedzaniem któregoś z tych atrakcyjnych miast to bardzo ciekawa weekendowa propozycja dla całej rodziny.

Rodzinny Park – Magiczne Ogrody to pierwszy w Polsce ogród sensoryczny, który powstał w oparciu o oryginalną historię. Przechodząc przez wrota parku wchodzimy w świat magii, pełen niezwykłych istot i tajemniczych miejsc. W otoczeniu bujnej roślinności pełnej krzewów, drzew i kwiatów mieszkają skrzaty, smoki i olbrzymie gąsienice. Spacer wśród wodospadów i potoków poprzez kolejne, różniące się od siebie krainy, pełne zróżnicowanych, zapierających dech atrakcji to niezapomniane przeżycie dla każdego dziecka. Rodzinny Park – Magiczne ogrody to miejsce, gdzie świat magii łączy się z rzeczywistością, a wyobraźnia dziecka rozwija z każdą minutą.


Kontakt oraz szczegółowe informacje:

magiczneogrody.com


W niedalekim sąsiedztwie Rodzinnego Parku Magiczne Ogrody, w Janowcu, znajduje się imponujący, wzniesiony na początku XVI wieku na wysokiej skarpie nad Wisłą bastejowy zamek. Przez wieki zmienił swój charakter z obronnego zamczyska na rezydencję magnacką. Konsekwentnie rekonstruowany i odnawiany. Z jego odkrytych tarasów rozpościera się malowniczy widok na Wisłę i na położony po drugiej stronie rzeki Kazimierz Dolny. Możliwa jest przeprawa przez Wisłę promem linowym, w zależności od poziomu wody w rzece.

Kazimierz Dolny, kultowe, niezwykle malowniczo położone miasteczko, cieszy się wielką popularnością ze względu na mnogość zabytków, piękną architekturę i wspaniałą atmosferę. Uchodzi za miasto malarzy i artystów, którzy od lat prowadzą tu swoje pracownie i galerie.

Mający niezwykle bogatą bazę turystyczną Kazimierz oferuje swoim gościom wiele atrakcji. Oprócz standardowego zwiedzania zabytków w Rynku i jego okolicach można odbyć rejs po Wiśle czy przejechać się bryczką, a zimą na turystów czekają kuligi. W okolicach miasta znajdują się liczne szlaki wycieczek pieszych i rowerowych. Ze względu na niesamowity klimat wielu zmęczonych tempem życia mieszkańców stolicy, zwłaszcza wolnych zawodów, decyduje się na przeprowadzkę do Kazimierza, gdzie czas płynie zdecydowanie wolniej. My zaś gorąco polecamy to miasto i jego okolice na rodzinny wyjazd weekendowy.
REKLAMASzukaj podobnych wg:
parkirozrywkiREKLAMAKONTAKT | O NAS | COOKIES

Tutaj dowiesz się jak zaplanować wyjazd z Warszawy na weekend, tak by był naprawdę ciekawy.
Copyright © 2016 zWarszawy-naWeekend.pl | Powered by Yancoon Lagoon