czekam

Mamy własny kajak dzięki wyprzedaży na prokajak.pl


Data publikacji: 15.03.2016 10:52
Weekend w siodle w Stajni Makoszka

Oddalona o 180 kilometrów od Warszawy „Stajnia Makoszka” to doskonała propozycja dla wszystkich spragnionych kontaktu z przyrodą i ceniących sobie aktywny wypoczynek. Położone na skraju Lasów Parczewskich, na Polesiu Lubelskim gospodarstwo agroturystyczne swoich gości urzeka swobodną, domową atmosferą i smaczną kuchnią bazującą na tradycyjnych, regionalnych specjałach.

Na gości Stajni czekają pobliskie lasy, idealne do zbierania runa leśnego oraz pieszych i rowerowych wycieczek a także bogato zarybione łowiska. Największą jednak atrakcją i znakiem rozpoznawczym gospodarstwa jest jazda konna oferowana gościom na różnym poziomie zaawansowania. „Stajnia Makoszka” prowadzi naukę jazdy konnej, oprowadzanie na koniach dla najmłodszych oraz umożliwia samodzielną jazdę osobom biegle jeżdżącym. Dla tych ostatnich prowadzone są zajęcia doszkalające pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, a także nauka podstaw skoków i ujeżdżenia. Leśna okolica jest wręcz idealna do konnej jazdy terenowej. „Stania Makoszka” ma w swej ofercie przytulne pokoje gościnne o zróżnicowanym standardzie i wielkości, swym gościom zapewnia także wyżywienie.

Gospodarstwo agroturystyczne „Stajnia Makoszka” to propozycja skierowana głównie do osób aktywnych, lubiących ruch na świeżym powietrzu a przede wszystkim do miłośników koni. Relacja ceny do jakości jest tu naprawdę atrakcyjna.

Szczegółowe informacje:
http://makoszka.pl/


REKLAMASzukaj podobnych wg:
Nowy artukułREKLAMAKONTAKT | O NAS | COOKIES

Tutaj dowiesz się jak zaplanować wyjazd z Warszawy na weekend, tak by był naprawdę ciekawy.
Copyright © 2016 zWarszawy-naWeekend.pl | Powered by Yancoon Lagoon