czekam

Mamy własny kajak dzięki wyprzedaży na prokajak.pl


Data publikacji: 14.03.2016 13:57
Weekend w Pałacu Romantycznym w Turznie pod Toruniem

Toruń to bardzo malownicze miasto pełne uroku i pięknych miejsc, doskonałe na wyjazd we dwoje. Decydując się na weekend w mieście Kopernika warto wybrać nocleg w miejscu absolutnie wyjątkowym – Pałacu Romantycznym w Turznie – oddalonym niecałe 20 kilometrów od Torunia.

Wybudowany w XIX wieku obiekt przez lata był ostoją tradycji i patriotyzmu. W pałacu gościł między innymi Fryderyk Chopin czy generał Józef Haller. Przez lata budynek pełnił wiele funkcji, między innymi szpitala dla żołnierzy Wermachtu podczas drugiej wojny światowej, czy szkoły powszechnej w latach powojennych. W 2007 roku Pałac wraz z otaczającym go parkiem został zakupiony przez obecnych właścicieli, którzy przewidzieli dla niego funkcję hotelową i tak dokładnie w Walentynki w 2012 roku nastąpiło oficjalne otwarcie hotelu Pałac Romantyczny. Wyposażony w 50 doskonale wyposażonych pokoi oraz trzy przestronne apartamenty hotel oferuje bardzo wysoki standard i szereg atrakcji. Na gości czeka tu doskonałą strefa SPA a w niej zabiegi, kąpiele i egzotyczne masaże, a także strefa mokra z jakuzzi i łaźnią parową. Dla osób aktywnych istnieje możliwość wypożyczenia rowerów czy kijków do nordic walking lub pogrania w tenisa na hotelowych kortach. Wielką atrakcją Pałacu Romantycznego jest otaczający go 16 –sto hektarowy park zaprojektowany w stylu angielskim i porośnięty pięknymi kwiatami. Na jego terenie znajdują się stawy a także 6 kilometrów alejek spacerowych. Jest tu także bardzo klimatyczny amfiteatr, w którym latem odbywają się liczne koncerty. Wielką wartością hotelu jest tutejsza restauracja, słynąca z doskonałej kuchni, łączącej elementy tradycyjnej kuchni polskiej z finezją kuchni międzynarodowej.

Weekend wśród toruńskich zabytków i smacznych pierników, połączony z romantycznym pobytem w Pałacu w Turznie to doskonała propozycja dla wszystkich zakochanych!

Szczegółowe informacje:
http://www.palac-romantyczny.com/


REKLAMASzukaj podobnych wg:
Nowy artukułREKLAMAKONTAKT | O NAS | COOKIES

Tutaj dowiesz się jak zaplanować wyjazd z Warszawy na weekend, tak by był naprawdę ciekawy.
Copyright © 2016 zWarszawy-naWeekend.pl | Powered by Yancoon Lagoon