czekam

Mamy własny kajak dzięki wyprzedaży na prokajak.pl


Data publikacji: 15.03.2016 11:23
Weekend w sadzie - Agroturystyka Pod Jabłonią

W położonym w sąsiedztwie Kazimierza Dolnego Celejowie, na terenie Kazimierskiego Parku Krajobrazowego mieści się niezwykle klimatyczne gospodarstwo agroturystyczne Pod Jabłonią. Na gości czeka tu wszechobecna cisza i spokój a także całoroczna degustacja hodowanych w tutejszym sadzie jabłek. Dzięki walorom krajobrazowo – przyrodniczym, ogromnym przestrzeniom oraz niemal uzdrowiskowemu mikroklimatowi każdy wróci stąd zadowolony. Doskonała lokalizacja gospodarstwa umożliwia odwiedzenie niezwykle atrakcyjnych miast Lubelszczyzny – Nałęczowa, Kazimierza czy Puław.

Agroturystyka Pod Jabłonią swym gościom oferuje komfortowe pokoje z łazienkami, wyposażoną kuchnię, salę jadalno – rekreacyjną oraz taras widokowy. Piękny teren z pięciohektarowym sadem sprzyjają wypoczynkowi na terenie gospodarstwa. Na miłośników aktywnego wypoczynku czekają natomiast rowerowe i piesze wycieczki po Celejowie i okolicy. Wielka atrakcją dla dzieci są znajdujące się nieopodal Janowca Magiczne Ogrody. Zimą na gości czeka możliwość jazdy na nartach na stokach narciarskich w Celejowie oraz w pobliskim Rąblowie, Parchatce oraz Kazimierzu Dolnym.

Sady, świeże powietrze i bogata w atrakcje turystyczne okolica to gwarancja iż zarówno dzieci jak dorośli spędzą tu wspaniały weekend.

Szczegółowe informacje:
http://www.podjablonia.pl/


REKLAMASzukaj podobnych wg:
Nowy artukułREKLAMAKONTAKT | O NAS | COOKIES

Tutaj dowiesz się jak zaplanować wyjazd z Warszawy na weekend, tak by był naprawdę ciekawy.
Copyright © 2016 zWarszawy-naWeekend.pl | Powered by Yancoon Lagoon