czekam

Mamy własny kajak dzięki wyprzedaży na prokajak.pl


Data publikacji: 15.03.2016 11:28
Konny weekend w Makowicy

Makowica to niewielka, bardzo malownicza wieś oddalona 80 kilometrów od Warszawy, otoczona krajobrazem charakterystycznym dla północno – wschodniego Mazowsza. Tutejsze gospodarstwo agroturystyczne posiada 20 wyposażonych w łazienki pokoi, salę kominkową wraz ze sprzętem multimedialnym oraz serwująca wspaniałe regionalne posiłki kuchnię. Największą atrakcją jest jednak stajnia a w niej piętnaście koni, doskonale nadających się do nauki jazdy zarówno przez dzieci jak i dorosłych.

Sielska atmosfera, domowa aura – to wszystko towarzyszy gościom podczas pobytu w Makowicy. Tutejsze zabudowania leżą na skraju wsi, w sąsiedztwie doskonałego na piesze wędrówki i idealnego na rowerowe eskapady Wąskiego Lasu. Gospodarstwo w Makowicy wypożycza swoim gościom rowery oraz rekomenduje trasy wypraw tak by udało im się odwiedzić największe atrakcje okolicy. Miłośnicy sportów wodnych mogą skorzystać z bogatej oferty atrakcji nad rzeką Orzyc oraz Zalewem Makowskim. Na każdego zainteresowanego rozpoczęciem nauki jazdy konnej czekają tu instruktorzy oraz program nauki dostosowany do indywidualnych oczekiwań.

Weekend w Makowicy to doskonała możliwość odpoczynku od codziennej gonitwy. Mnóstwo wrażeń, swojska kuchnia – wszystko w niezwykle atrakcyjnej cenie.

Szczegółowe informacje:
http://www.makowica.pl/


REKLAMASzukaj podobnych wg:
Nowy artukułREKLAMAKONTAKT | O NAS | COOKIES

Tutaj dowiesz się jak zaplanować wyjazd z Warszawy na weekend, tak by był naprawdę ciekawy.
Copyright © 2016 zWarszawy-naWeekend.pl | Powered by Yancoon Lagoon