czekam

Mamy własny kajak dzięki wyprzedaży na prokajak.pl


Data publikacji: 15.03.2016 11:35
Dla każdego coś miłego - weekend w Pensjonacie Atmosfera

W położonych nad Zalewem Sulejowskim Smardzewicach, w niedalekim sąsiedztwie Tomaszowa Mazowieckiego mieści się Pensjonat Atmosfera, będący doskonałym miejscem na weekendowy wypad „za miasto”. Położony w pięknej i bardzo ciekawej okolicy, kameralny obiekt pozwala odpocząć zarówno miłośnikom aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu, jak i osobom preferującym spokojny relaks z przysłowiową książką w dłoni.

Piękne lasy Sulejowskiego Parku Krajobrazowego to doskonałą propozycja dla wszystkich miłośników grzybów, pieszych i rowerowych wycieczek. Pensjonat znajduje się siedemset metrów od linii brzegowej Zalewu Sulejowskiego a tam czeka już masa atrakcji dla fanów wodnej rozrywki a także możliwość owocnych połowów dla wędkarzy – amatorów. Warto wiedzieć, iż w nadleśnictwie Smardzewicach znajduje się jedyny w Polsce centralnej Ośrodek Hodowli Żubrów. Składa się on z części rozrodcze oraz turystycznej gdzie na gości czeka wydzielona zagroda edukacyjno – pokazowa o powierzchni 2,4 ha.

W niedalekim sąsiedztwie Smardzewic znajdują się liczne atrakcje turystyczne. Wszyscy fani sportu powinni obowiązkowo wybrać się do Spały, osady letniskowej gdzie znajduje się słynny ośrodek przygotowań olimpijskich, miejsce kultowe dla polskiego olimpizmu. Na miłośników historii, zwłaszcza okresu drogiej wojny światowej czeka z kolei trasa turystyczna Bunkier w Konewce.

Weekend w Pensjonacie Atmosfera to doskonały odpoczynek i wspaniałe wspomnienia dosłownie dla każdego.

Szczegółowe informacje:
http://www.pensjonatatmosfera.pl/


REKLAMASzukaj podobnych wg:
Nowy artukułREKLAMAKONTAKT | O NAS | COOKIES

Tutaj dowiesz się jak zaplanować wyjazd z Warszawy na weekend, tak by był naprawdę ciekawy.
Copyright © 2016 zWarszawy-naWeekend.pl | Powered by Yancoon Lagoon