czekam

Mamy własny kajak dzięki wyprzedaży na prokajak.pl


Data publikacji: 12.03.2017 10:02
Tanie loty do Lwowa - Ryan rusza ale UIA i LOT nie odpuszczają

Już w kolejnym tygodniu nowe tanie rejsy do Lwowa ogłosi Ryan Air. Wciąż toczą się jeszcze negocjacje, w grze pozostaje Warszawa Modlin i Poznań. Wiele wskazuje jednak na to, iż tanie połączenie z zachodnią Ukrainą otrzyma Berlin. Byłaby to dobra informacja dla mieszkańców zachodniej Polski, dla mieszkających w Warszawie nie jest to szczególnie korzystna alternatywa z racji braku możliwości taniego dostania się do Berlina.


Do stolicy Niemiec nie operuje żadna z tanich linii lotniczych. Możemy jednak spróbować zmontować tanią kombinację z Polskim Busem, który oferuje nocne połączenia do Berlina. By taka opcja była opłacalna Ryan Air musiałby zaproponować ceny bardzo niskie nawet poniżej 200 zł za podróż w dwie strony, nie możemy tego wykluczyć.


Na wzmożone zainteresowanie połączeniami na Ukrainę tanich linii reagują już równie tradycyjni przewoźnicy. Ukraińskie linie lotnicze zaoferują przeszło 80% więcej miejsc miedzy Polską a Ukrainą w 2017 roku. To przełoży się na spadające ceny. Już dziś bez problemu kupimy bilet na podróż do Lwowa via Kijów w cenie poniżej 400 zł, bywają też jeszcze tańsze bilety. Czas podróży przez Kijów przy najlepszych połączeniach to 4godz 30 min. Do naszej dyspozycji jest spora ilość połączeń co umożliwia optymalny wybór pory dnia i dobre zaplanowanie weekendu we Lwowie.


Na ruchy innych linii zareaguje też LOT, w tym tygodniu ogłoszono, iż rozważa on uruchomienie nowych połączeń na Ukrainę. W grę wchodzą m.in. Stanisławów i Równe. Prawdopodobnie pojawi się również kolejna częstotliwość w połączeniach do Lwowa. To na pewno pomoże w zaoferowaniu konkurencyjnych cen. Przykład Wilna gdzie regularnie pojawiają się oferty przelotów za 200 zł jest budujący. Na dziś w ramach nowych taryf, bez bagażu do Lwowa polecimy w cenie nieco wyższej niż 500 zł. Jest to już oferta interesująca, zwiększenie konkurencji a także poszerzenie oferty przez LOT doprowadzi niechybnie do dalszego obniżenia cen na tym kierunku.


Turystyczna oferta Lwowa prezentuje się w tym roku wyjątkowo pasjonująco, o szczegółach pisaliśmy już na portalu. Zaletą miasta pozostają wciąż bardzo niskie ceny. Nie ma w bezpośredniej bliskości Polski innego tak taniego i zarazem tak interesującego turystycznie miasta. Rosnąca oferta tanich lotów z Polski i Warszawy do Lwowa przełoży się istotnie na wzrost weekendowych wyjazdów. Krótki czas lotu a także kolejki na granicach powodują, iż dla transportu lotniczego trudno szukać konkurencji.


Korzystajmy z wojny cenowej na trasach do Lwowa i planujemy nasz weekend z tanim lotem z Warszawy do Lwowa już na wiosnę.

REKLAMASzukaj podobnych wg:
tanieloty lotydolwowaREKLAMAKONTAKT | O NAS | COOKIES

Tutaj dowiesz się jak zaplanować wyjazd z Warszawy na weekend, tak by był naprawdę ciekawy.
Copyright © 2016 zWarszawy-naWeekend.pl | Powered by Yancoon Lagoon