czekam

Mamy własny kajak dzięki wyprzedaży na prokajak.pl


Data publikacji: 26.11.2018 17:19
Super promocje first minute na karnety narciarskie - Bałtów pozytywnie zaskoczył :)

Po raz pierwszy najbliższe Warszawie stoki narciarskie zaoferowały promocje first minute. Za karnety czasowe w Szwajcarii Bałtowskiej zapłacimy 40% taniej, promocyjne warunki zakupu daje nam też Stacja Narciarska Krajno.

Polskie stacje narciarskie zaczynają iść drogą tanich linii lotniczych czy kin, które przyzwyczaiły konsumentów do agresywnych promocji first minute. Zwykle takie specjalne wyprzedaże oferowane są z dużym wyprzedzeniem kusząc klientów do rezerwacji podróży której czasami nie mieli nawet w planach.

Mechanizm tego typu promocji jest słusznie nastawiony na to iż klient przyjezdziając na miejsce i tak wyda na inne usługi ( gastronomia) tyle iż z pewnością skompensuje to obniżke zaoferowaną mu od regularnej ceny karnetów na wyciągi. Niezależnie od kalkulacji marketingowców z zadowoleniem należy przyjąć fakt iz po raz pierwszy możemy kupić karnety na najbliższe Warszawie wyciągi w super promocyjnych cenach. Miejmy też nadzieje iż do liderów którzy zaoferowali tego działania po raz pierwszy, wkrótce dołączą kolejne obiekty takie jak Stacja Rybno pod Łomżą, Stacja Narciarska Kazimierz czy Góra Kamień przy Gigancie Mocy w okolicach Bełchatowa.

Szwajcaria Bałtowska w tym sezonie zaoferowała nam promocje już dwukrotnie, zniżki z okazji pierwszego śniegu a później w czasie black weekendu sięgnęły 40% , promocje pozwalają na isotne oszczędności, za karnet 2 godzinny zapłacimy 22 zł a za 6 godzinny aż o 34 zł mniej. W przypadku wyjazdu rodzinnego są to odczuwalne kwoty. Ośrodek w Bałtowie dysponuje zdecydownie najbardziej rozwiniętym działem marketingu i sprzedaży elektronicznej, możemy się więc spodziewać jeszcze nie jednego zaskoczenia, być może promocyjna akcja wyprzedażowa odbędzie się jeszcze co najmniej raz w tym sezonie ( otwarcie sezonu? ).

Kroku Szwajcarii Bałtowskiej dotrzymuje Stacja Narciarska Krajno, tym razem pod kieleckie miejsce zimowej rozrywki zaoferowało super ceny na całosezonowe karnety, cena przy zakupie do 15 listopada to 400 zł, wraz ze zbliżaniem się do otwarcia sezonu rośnie odpowiednio do 500 a nawet 650 zł. Naturalnie oferta skierowana jest do osób często korzystających ze Stacji Narciarskiej Krajno. Dla gości z Warszawy i okolic taka oferta nie jest optymalna, dla wygenerowania znacznych oszczędności potrzebowalibyśmy bowiem zaplanować co najmniej kilka wizyt w tym miejscu podczas nadchodzącego sezonu o co może być cieżko. Wyjątkiem jest sytuacji w której zaplanujemy ferie w okolicach Kielc/ Górach Świętokrzyskich wtedy oferta wydaje się naprawdę bardzo atrakcyjna.

W zeszłym sezonie mieliśmy też do dyspozycji super promocyjne Nocne Jeżdzenie na stokach w Krajnie i Bodzentynie ( Baba Jaga) - ufamy iż tego typu promocja powróci także w obecnym który tuż tuż. Wraz z poprawą dojazdu do tych stoków z Warszawy nocna oferta zyska jeszcze na atrakcyjności, potencjalnie może się skusić na nią wielu mieszkańców Mazowsza.

Czekamy z utęsknieniem na pierwszy trwały śnieg, wygląda na to że sezon zjazdowy rozpocznie się już na początku grudnia, tym bardziej warto pomyśleć o okazyjnych zakupach karnetów narciarskich i ruszyć na narty z Warszawy na weekend.REKLAMASzukaj podobnych wg:
nartyREKLAMAKONTAKT | O NAS | COOKIES

Tutaj dowiesz się jak zaplanować wyjazd z Warszawy na weekend, tak by był naprawdę ciekawy.
Copyright © 2016 zWarszawy-naWeekend.pl | Powered by Yancoon Lagoon