czekam

Mamy własny kajak dzięki wyprzedaży na prokajak.pl


Data publikacji: 04.04.2016 20:56
Koncert Chopina, spacery i relaks - Pałac w Sannikach i Różana Rezydencja

W środku swoistego trójkąta ustanowionego z miast Sochaczew, Płock i Łowicz znajduje się niewielka, dwuipółtysięczna miejscowość Sanniki, znana z ciekawej sztuki regionalnej, muzycznych zespołów ludowych a przede wszystkim pięknego Zespołu Pałacowo – Parkowego imienia Fryderyka Chopina.

W skład zespołu wchodzi imponujący neoklasycystyczny pałac oraz piękny dziesięciohektarowy park. To właśnie tu mieści się Europejskie Centrum Artystyczne imienia Fryderyka Chopina gdzie odbywają się liczne koncerty a grane są zwłaszcza utwory naszego najznamienitszego kompozytora. Pałac jest otwarty do zwiedzania codziennie w godzinach 8 – 17 (z przewodnikiem od poniedziałku do piątku między 8 a 15, w sobotę tylko po wcześniejszym uzgodnieniu), koncerty i imprezy kulturalne odbywają się w trybie nieregularnym – warto zapoznać się z ich kalendarzem.

Podczas romantycznego weekendu połączonego z koncertem chopinowskim w Pałacu w Sannikach warto odwiedzić znajdujący się niedaleko Nieborów i Arkadię, gdzie czekają nas kolejne piękne widoki. Należący do Muzeum Narodowego zespół Pałacowo - Parkowy w Nieborowie i Arkadii to wspaniałe, wypełnione antykami i obrazami wnętrza oraz jeden z najpiękniejszych romantycznych ogrodów w Europie.

By weekend we dwoje był jeszcze bardziej niesamowity, by poza koncertem, zwiedzaniem i spacerami można było się zregenerować i zadbać o siebie w pięknym i stylowym SPA warto zdecydować się na nocleg w oddalonej o 20 kilometrów od Pałacu w Sannikach Różanej Rezydencji. W imponujących wnętrzach hotelu oprócz relaksu i odnowy biologicznej czeka na nas doskonała restauracja oraz nocleg w pokojach, które swym klimatem zachwycą każdego.REKLAMASzukaj podobnych wg:
Nowy artukułREKLAMAKONTAKT | O NAS | COOKIES

Tutaj dowiesz się jak zaplanować wyjazd z Warszawy na weekend, tak by był naprawdę ciekawy.
Copyright © 2016 zWarszawy-naWeekend.pl | Powered by Yancoon Lagoon