czekam

Mamy własny kajak dzięki wyprzedaży na prokajak.pl


Data publikacji: 15.03.2016 11:43
W Krainie Alicji - unikalny pensjonat SPA w Nałęczowie

W oddalonym od Warszawy o 150 kilometrów Nałęczowie znajdziemy się w miejscu o niepowtarzalnym klimacie i wspaniałej atmosferze, „W Krainie Alicji Wellness & Spa”.


Zlokalizowany na obrzeżach uzdrowiska pensjonat oferuje swoim gościom przytulne i bardzo zadbane pokoje, serwującą regionalne przysmaki restaurację oraz elegancką strefę Spa & Wellness, posiadającą ofertę masaży oraz zabiegów, a także sauny oraz jakuzzi. Na hotelowych gości czeka także zlokalizowana w ogrodzie Ruska Bania gdzie mogą się oni zregenerować i odpocząć, a także mająca olbrzymi wpływ na nasze zdrowie Grota Solna z tężnią. Seans w Grocie Solnej pozwala w ciągu niecałej godziny wzmocnić organizm w stopniu podobnym co kilkudniowy pobyt nad morzem.


Na uwagę zasługuje piękny hotelowy ogród wraz z oczkiem wodnym ozdobiony licznymi akcentami z powieści „Alicja w Krainy Czarów”. Jako iż Nałęczów otoczony jest licznymi trasami leśnymi idealnymi do zarówno pieszych jak i roweroweych eskapad, pensjonat prowadzi wypożyczalnie rowerów oraz sprzętu do nordic walking. Sam Nałęczów także posiada liczne miejsca warte odwiedzenia. Uzdrowiskowe miasteczko, znane ze wspaniałego mikroklimatu oraz źródeł wód leczniczych to doskonałe miejsce do spacerów i spokojnego, leniwego odpoczynku. Turyści mogą tu podziwiać klimatyczny park zdrojowy z pięknymi drzewami, krzewami i kwiatami czy piękne zabytkowe wille, dokarmiać łabędzie i wiewiórki i cieszyć się spokojem i brakiem pospiechu.

Odpoczynek w Nałęczowie to doskonała propozycja dla osób potrzebujących ucieczki od dnia codziennego. Pensjonat W Krainie Alicji proponujemy wszystkim szukającym miejsc nietypowych i bardzo klimatycznych.

Szczegółowe informacje:

http://www.wkrainiealicji.pl/


REKLAMASzukaj podobnych wg:
Nowy artukułREKLAMAKONTAKT | O NAS | COOKIES

Tutaj dowiesz się jak zaplanować wyjazd z Warszawy na weekend, tak by był naprawdę ciekawy.
Copyright © 2016 zWarszawy-naWeekend.pl | Powered by Yancoon Lagoon