czekam

Mamy własny kajak dzięki wyprzedaży na prokajak.pl


Data publikacji: 04.04.2016 20:47
Romantyczny weekend w apartamentach W Drzewach w Nałęczowie

W oddalonym niecałe 150 kilometrów od Warszawy Nałęczowie możemy spędzić weekend w absolutnie niesamowitej scenerii, miejscu jedynym w swoim rodzaju – apartamentach „W Drzewach”. Niecodzienny pensjonat znajduje się w nałęczowskich wąwozach, apartamenty to swoiste „domki na drzewach”, zawieszone na wysokości, między bujną roślinnością, wyposażone w eleganckie łazienki, z przestronnymi tarasami.

Miejsce jest absolutnie niesamowite, jego unikalny klimat sprawia, iż weekend spędzony „W Drzewach” będzie nie tylko romantyczny ale po prostu magiczny. To jedno z najbardziej niecodziennych miejsc w Polsce znajduje się w odległości zaledwie kilkuset metrów od nałęczowskiego uzdrowiska, wyposażonego w kompleks basenowy i doskonałą strefę SPA. Goście apartamentów „W Drzewach” mogą spacerować po pięknej okolicy, udać się do Parku Zdrojowego, podziwiać nałęczowskie zabytki i po prostu cieszyć się sobą.

Nałęczów posiada wspaniały, sprzyjający zwalczaniu licznych dolegliwości mikroklimat. Pobyt „W Drzewach” to znakomite połączenie niesamowitej, romantycznej przygody z możliwością spędzenia czasu w tutejszych gabinetach SPA i basenach.

Szczegółowe informacje:
http://www.wdrzewach.pl/REKLAMASzukaj podobnych wg:
Nowy artykułREKLAMAKONTAKT | O NAS | COOKIES

Tutaj dowiesz się jak zaplanować wyjazd z Warszawy na weekend, tak by był naprawdę ciekawy.
Copyright © 2016 zWarszawy-naWeekend.pl | Powered by Yancoon Lagoon