czekam

Mamy własny kajak dzięki wyprzedaży na prokajak.pl


Data publikacji: 16.03.2016 10:39
Pałac Piotrawin - nad samą Wisłą w pięknej okolicy

Nad samą Wisłą, w odległości 30 kilometrów od Kazimierza znajduje się piękny, elegancko wyposażony Pałac Piotrawin. Zbudowany w stylu klasycystycznym budynek, wzniesiony na wiślanej skapie w sercu rezerwatu przyrody – Małopolski Przełom Wisły jest weekendową propozycją dla osób szukających spokoju i odpoczynku z dala od miejskiego gwaru i zgiełku.

Piękny widok na panoramę Wisły, wspaniała okolica, wszechpanująca zieleń a do tego liczne atrakcje na miejscu – wszystko to sprawia iż zdecydowanie warto wybrać się na weekend do Piotrawina. Swoim gościom pałac oferuje eleganckie, bardzo ładnie wyposażone pokoje oraz przestronne, luksusowe apartamenty. Na osoby preferujące aktywny wypoczynek czekają tu liczne szlaki rowerowe oraz wspaniałe trasy pieszych wycieczek.

Miłośnicy zwiedzania z kolei mogą wybrać się na wycieczkę do Kazimierza nad Wisłą, Janowca czy Puław. Warto wiedzieć, iż Pałac Piotrawin posiada ciekawą ofertę pakietów pobytowych w zależności od celu, jak i długości wizyty.

W niedalekiej odległości od Piotrawina znajdują się dwie wielkie atrakcje dla dzieci: sensoryczny park rozrywki Magiczne Ogrody, Bałtowski Kompleks Turystyczny a także Nadwiślańska Kolej Wąskotorowa. Będąc w Pałacu Piotrawin koniecznie trzeba odwiedzić znajdujący się w sąsiedztwie najstarszy w województwie lubelskim kościół gotycki z 1441 roku.

Zapraszamy do Piotrawina!

Szczegółowe informacje:
http://www.piotrawin.pl/


REKLAMASzukaj podobnych wg:
Nowy artukułREKLAMAKONTAKT | O NAS | COOKIES

Tutaj dowiesz się jak zaplanować wyjazd z Warszawy na weekend, tak by był naprawdę ciekawy.
Copyright © 2016 zWarszawy-naWeekend.pl | Powered by Yancoon Lagoon