czekam

Mamy własny kajak dzięki wyprzedaży na prokajak.pl


Data publikacji: 14.03.2016 14:10
Stylowe wnętrza i wspaniałe wino - Pałac Żaków***

Z dala od warszawskiego zgiełku, choć zaledwie 55 kilometrów od centrum stolicy, w niezwykle cichej i spokojnej okolicy miejscowości Siennica, znajduje się kameralny i bardzo nastrojowy Pałac Żaków. Ten butikowy hotel charakteryzuje się niezwykle pięknym wystrojem pokoi, wspaniałą kuchnią a także doskonałą ofertą dla wszystkich koneserów wina.

Pałac Żaków oferuje swoim gościom 25 pokoi gościnnych i luksusowych apartamentów, wyposażonych w unikalne antyczne meble oraz piękne i stylowe dekoracje. Każdy pokój otrzymał nazwę jednego ze znanych win, gdyż właśnie ten trunek jest swoistym motywem przewodnim hotelu. Tutejsza winoteka a także hotelowa restauracja mają w swej ofercie najznamienitsze gatunki wina z całego świata.

Hotel organizuje także niezwykle ciekawe warsztaty winiarskie, prowadzone przez Jarosława Cybulskiego, konesera i kolekcjonera oraz jednego z największych autorytetów w tematyce wina w Polsce. Wielkim atutem Pałacu Żaków jest jego piękne, niezwykle zielone otoczenie, idealne dla pieszych, a zwłaszcza rowerowych wycieczek we dwoje. Romantyczny weekend w Pałacu Żaków to także okazja do spróbowania wspaniała hotelowa kuchnia, serwująca najlepsze dania kuchni polskiej a także europejskiej. Tutejsi kucharze chętnie sięgają po nowoczesne techniki kulinarne i skutecznie łączą je z metodami tradycyjnymi, wykorzystując do tego produkty najwyższej jakości.

Wspaniały, niezwykle romantyczny nastrój, eleganckie sypialnie oraz zielone otoczenie Pałacu Żaków sprawią, iż każda para wróci stąd zadowolona i zrelaksowana.

Szczegółowe informacje:

http://www.palaczakow.pl/


REKLAMASzukaj podobnych wg:
Nowy artykułREKLAMAKONTAKT | O NAS | COOKIES

Tutaj dowiesz się jak zaplanować wyjazd z Warszawy na weekend, tak by był naprawdę ciekawy.
Copyright © 2016 zWarszawy-naWeekend.pl | Powered by Yancoon Lagoon