czekam

Mamy własny kajak dzięki wyprzedaży na prokajak.pl


Data publikacji: 07.09.2016 9:20
Bar Koza nad Wkrą niezwykłe miejsce nie tylko dla kajakarzy

Unikalne miejsce położone pięknie nad samą Wkrą, oryginalną ideą jego powstania była obsługa pływających tą rzeką kajakarzy. Jeżeli planujemy weekendowy wypad nad piękną Wkrę to warto rozważyć odwiedzenie tego nie banalnego koziego królestwa.


Bar znajduje się zaraz za mostem w Sniadkówku, dojedziemy do niego samochodem musimy tylko obserwować uważnie i nie minąć pierwszego skrętu w lewo za mostem(jadąc w stronę Warszawy).


Menu baru nie jest specjalnie wyszukane zwykle jest to kilka potrwa, specjalizacja miejsca są przygotowywane tu zupy, szczególnie podczas upalnej pogody doskonale gaszą pragnienie. W menu nie brakuje też specjalnych potraw przygotowywanych pod kątem wegetarian, o ile jest taka możliwość również na bazie produktów z koziego mleka. Potrawy są też doprawiane uprawianymi na miejscu ziołami i dodatkami, znajdziemy tu też nie wielką ekologiczną uprawę warzyw.


Kozia kolonia też stale się tu rozrasta, w tym roku urodziły się kolejne małe koźlęta stanowią one nie bywała atrakcje zwłaszcza dla najmłodszych. Z myślą o tych ostatnich przygotowano tu kilka ciekawych prostych acz genialnych miejsc do zabawy. Znajdziemy tu tor wyścigowy do zabawy w kapsle, ta wydaje się ostatnio wracać do mody, jest też tzw błotna kuchnia. Miejsce gdzie dzieci mogą pobawić się w kucharzy i przygotować własne dania. Do ich dyspozycji jest sporo sprzętów, stoły i piaskownica, dzieci giną tu na całe godziny. Nie opodal znajduje się wspomniana już kozia zagroda.


Właściciele są bardzo sympatyczni, doradzają i pokazuję gościom wszystkie lokalne atrakcje. Mimo iż bar jest raczej sezonowy i w dużej mierze uzależniony od kajakarzy to należy się spodziewać iż będzie otwarty co najmniej do końca września, a przy sprzyjającej pogodzie może nawet dłużej.


Oczywiście poza wspomnianymi zupami i potrawami dla wegetarian, zwolennicy mięsnej kuchni też zawsze znajdą tu coś dla siebie.


Jedzenie z widokiem na leniwie płynącą Wkrę jest sprawą niesamowitą. Przed / po wizycie w barze możemy zaplanować krótki wypoczynek na kameralnych plażach przy moście w Sniadówku, bądź bardziej kameralnej trawiastej po drugiej stronie rzeki, parę kilometrów dalej znajduje się też bardzo ładna plaża w Kosewku.


Zapraszamy do odwiedzenia baru, jeszcze w tym sezonie, najbliższy weekend zapowiada dobre warunki zarówno jeżeli chodzi o kajaki jak i plażowanie. Pora planować kolejny wypad pod Warszawę na weekend.


REKLAMASzukaj podobnych wg:
Nowy artykułREKLAMAKONTAKT | O NAS | COOKIES

Tutaj dowiesz się jak zaplanować wyjazd z Warszawy na weekend, tak by był naprawdę ciekawy.
Copyright © 2016 zWarszawy-naWeekend.pl | Powered by Yancoon Lagoon