czekam

Mamy własny kajak dzięki wyprzedaży na prokajak.pl


Data publikacji: 16.01.2018 12:43
kiwi.com najlepsza wyszukiwarka tanich lotów

Innowacyjna platforma kiwi.com to chyba najbardziej użyteczne narzędzie do wyszukania tanich lotów. Kiwi.com to także możliwość łączenia biletów tanich linii lotniczych w jednej podróży z gwarancją bezpiecznej przesiadki.Dla polskich użytkowników portalu największą użytecznością wydaje się możliwość wyszukania tanich biletów do miejsc, do których przewoźnicy nie latają bezpośrednio, albo bilety są dość drogie. Jednym z takich regionów są Bałkany. Połączenia do Albanii, Macedonii, Bośni czy Czarnogóry są bardzo ubogie. Korzystając z kiwi.com możemy znaleźć tanie opcje lotów do tych miejsc z dogodnymi przesiadkami.


Kiwi.com wykorzystuje przede wszystkim tradycyjnie najtańsze tanie loty jako podstawę do zbudowania oferty przesiadkowej. Dla turystów z Warszawy takimi połączeniami będą zazwyczaj rejsy Wizz Air do Budapesztu, Bratysławy czy Bergamo. W przypadku Ryan Aira najtańsze przesiadki będą możliwe zwykle w podróży przez belgijskie Charleroi.


Łączenie tanich lotów sprawi, że z łatwością znajdziemy bilety za 400-500 zł, ceny niespotykane w ofercie tradycyjnych linii lotniczych.


Prawdziwą innowacją kiwi.com jest wspomniana już gwarancja przesiadki. W jej ramach możemy liczyć na zaoferowanie przez portal nowego biletu lub pełny zwrot pieniędzy jeżeli niekorzystne zmiany w naszych rezerwacjach nastąpiły wcześniej niż 2 dni przed podróżą. Gwarancja obejmuje też świadczenia w przypadku opóźnienia rejsów. Możemy tu liczyć na sfinansowanie transportu na inne lotnisko, przekąsek/posiłku, a w przypadku ekstremalnych nocnych opóźnień możemy liczyć nawet na pokrycie kosztów noclegu.


Do naszej dyspozycji jest też 24-godzinna obsługa pasażerów w kilkunastu językach, w tym w polskim. W czeskim Bernie, gdzie ma siedzibę spółka, pracują także Polacy. Dobry i wydajny serwis to bez wątpienia atut kiwi.com. Z zakupem biletów u agentów internetowych ulokowanych niekiedy w bardzo egzotycznych krajach jest bardzo różnie. Często w przypadku zmian, pasażerowie pozostawiani są sami sobie, a linie lotnicze zwykle odsyłają ich do kraju siedziby agentów wystawiających bilety.


Dzięki rewolucyjnej ofercie kiwi.com zbudowało potężną organizację liczącą na całym świecie ponad 1400 pracowników. Dość dziwne jest to, że portal nie jest zbyt popularny w Polsce. Być może do braku większej obecności w naszym kraju przyczyniła się niezbyt udana próba ekspansji bliźniaczej spółki Pelikan w Polsce.


Wkrótce możemy mieć jeszcze więcej ciekawych opcji do korzystania z kiwi.com. Od kwietnia z Krakowa zaczną latać tanie linie FLY Dubai. Dolatując do Dubaju mamy zaś dostęp do bogatej siatki tanich linii nieobecnych w Europie, np. Cebu Pacific. Podobna sytuacja może też mieć miejsce, gdyby w przyszłości na loty do Indii czy Bangkoku zdecydował się PLL LOT lub inny tani przewoźnik, np. Air Asia.
REKLAMASzukaj podobnych wg:
Nowy artykułREKLAMAKONTAKT | O NAS | COOKIES

Tutaj dowiesz się jak zaplanować wyjazd z Warszawy na weekend, tak by był naprawdę ciekawy.
Copyright © 2016 zWarszawy-naWeekend.pl | Powered by Yancoon Lagoon