czekam

Mamy własny kajak dzięki wyprzedaży na prokajak.pl


Data publikacji: 20.09.2016 19:08
Julinek nowy jesienny HIT CYRKLAND

Park Rozrywki Julinek nie zwalnia tempa. Poprawa oferty i kolejne nowości sprawiają, iż coraz chętniej jest wybierany przez mieszkańców Warszawy i podwarszawskich miejscowości jako alternatywa dla dużo bardziej znanych parków rozrywki.


Zbliża się jesień, pogoda staje się coraz bardziej niepewna. Odpowiedzią Julinka na to ryzyko jest nawiązanie strategicznej współpracy z grupa cyrkową Cyrkland. Tworzą ja młodzi artyści z wielu, głównie sąsiadujących z nam krajów. Są wśród nich uczestnicy programu Mam Talent, wielokrotnie nagradzani podczas występów w Polsce i za granicą.


Współpraca z Cyrklandem wydatnie wzbogaciła ofertę Julinka. W każdy kolejny weekend codziennie mamy zaplanowane 2 przedstawienia, jedno o 14.00, drugie o 17.00. Taki rozkład będzie utrzymany do końca października. Jest jednak plan by pojedyncze, specjalne występy pojawiły się też w listopadzie i grudniu.


Cyrkland, poza ofertą weekendową, w ciągu tygodnia jest do dyspozycji szkół i przedszkoli. Specjalna pakietowa oferta dla tego rodzaju grup jest dostępna w bardzo konkurencyjnej cenie. Przedstawienia ''Baśnie i Bajki Cyrkowe'' a także "Magiczna Podróż dookoła świata" cieszą się rosnącą popularnością. Możemy też obejrzeć występ współpracującego z Crklandem Iluzjonisty.


Współpraca to element strategii Julinka przedłużającej sezon i pozwalającej uniezależnić się od kaprysów pogody. Stale analizowane są kolejne działania tego typu. Już wkrótce do małej areny zostanie przeniesiony atrakcyjny dmuchaniec. Działa tam również mini muzeum sztuki cyrkowej, które podczas weekendu można zwiedzać z przewodnikiem. Plany w dłuższym okresie zakładają uruchomienie dużej areny a także mini hostelu dla młodzieży.


Nie dawno ruszyła też gastronomiczna nowość, tj. pizzeria. Na dziś jest czynna tylko podczas weekendów, jednak i tutaj rozważane są opcje wydłużenia dni otwarcia, tak by móc obsłużyć rosnący ruch grupowy podczas dni pracujących.


To nie jedyne zmiany, które zachodzą w Julinku. Oddano już do użytku pierwsze odremontowane skrzydło hotelowe, prezentuje się na dobrym 3 gwiazdkowym poziomie. Ceny za pokój 2 os -150 zł za osobę są również atrakcyjne. Także w tym przypadku oferta dla grup jest dostępna i indywidualnie negocjowana. Dalszy remont planowany jest od listopada, wiosną zobaczymy budynek hotelowy w zupełnie innym wyższym standardzie.


Warto pamiętać o tych nowościach podczas kolejnych weekendów. Nawet podczas brzydkiej pogody w Julinku nasze dzieci znajdą możliwość ciekawej "zabawy pod dachem" będąc jednocześnie cały czas na łonie natury.

REKLAMASzukaj podobnych wg:
julinek na1dzien nowosc najesienREKLAMAKONTAKT | O NAS | COOKIES

Tutaj dowiesz się jak zaplanować wyjazd z Warszawy na weekend, tak by był naprawdę ciekawy.
Copyright © 2016 zWarszawy-naWeekend.pl | Powered by Yancoon Lagoon