czekam

Mamy własny kajak dzięki wyprzedaży na prokajak.pl


Data publikacji: 13.02.2019 21:36
Warna Korfu i Sri Lanka ?- tanie nowości na krótki urlop od Lotu

PLL LOT idzie śladem większych europejskich przewoźników uruchamiając coraz to więcej sezonowych tras. A że robi to nieco nieporadnie daje nam szansę na upolowanie naprawdę okazyjnych cenowo biletów, świeże nowości Warnę i Korfu kupimy bowiem w promocjach nawet za 450 zl za osobę, i to w szczycie sezonu wakacyjnego.

Tegoroczną przygodę z sezonowymi połączenia LOT rozpoczął uruchamiając narciarskie połączenie do Turynu, wstawione do systemów zbyt późno nie mogło liczyć na wsparcie tour operatorów którzy wcześniej skorzystali z usług linii charterowych lub Wizz Aira. W konsekwencji loty z Katowic zostały zawieszone a pasażerowie zostali przerzuceni na rejsy z Warszawy. Mimo takiego wsparcia , połączenie ze stolicy musiało być uparcie promowane - bilety w cenie poniżej 500 zł można było kupić w zasadzie cały czas.

TTeraz zaś przyszedł czas na nowe połączenia letnie i wydaje się że przerabiamy powtórkę z rozrywki , Warna do której polecimy w kolejne niedziele od 16 czerwca do 15 września zdążyła już zagościć w szalonej środzie w cenie 450 zł za bilet powrotny. Wciąż bez trudu znajdziemy wiele terminów, w tym wakacyjne w cenach nie wiele przekraczających 500 zł, doskonała propozycja dla szukających wakacji zorganizowanych na własną rękę. Tak długie utrzymywanie się niskich cen z pewności wskazuje na brak zainteresowania tym połączaniem w gronie tour operatorów, LOT będzie musiał walczyć o klienta indywidualnego z korzyścią dla łowców okazji.

Casus Warny wydaje się potwierdzać uruchomione nieco później Korfu , także w tym przypadku niedzielne rejsy trzymają wyjątkowo niskie ceny, propozycja wylotu do Grecji poza sezonem ( czerwiec lub wrzesień ) może skusić wielu. Wydaje się iż podobnie jak w przypadku Warny szanse na nakłonienie do większych zakupów tour operatorów spełzną na niczym, to dobra wiadomość dla nas klientów indywidualnych.

Przykład Warny i Korfu pokazują iż LOT analizuje kierunki turystycznych wojaży Polaków, jednak logika uruchamiania nowych połączeń nie jest dopasowana do wymagań największych biur podróży. Zobaczymy czy podobnie będzie w przypadku zapowiadanego między wierszami hitu w postaci lotów do Sri Lanki, herbaciana wyspa jest także jedną z najpopularniejszych destynacji długodystansowych. Na tym kierunku LOT będzie miał nie lada konkurencje w postaci Emirates i Qatar Airways, jednak bezpośrednie połączenie i możliwość kombinacji podróży z Indiami może przesądzić o sukcesie polskiego przewoźnika.

Już 21 lutego LOT spotka się z branżą turystyczną w Warszawie może to właśnie podczas tego wydarzenia doczekamy się ogłoszenia lotów do Colombo, promocyjna cena poniżej 2000 zł powinna skusić wielu do zakupów first minute. Trzymamy kciuki za sukces tego połączenia, może doświadczenia z Turynem, Warną i Korfu pomogą skuteczniej zorganizować sprzedaż biletów na herbacianą wyspę, Dilmah wszak na nas czeka.


REKLAMASzukaj podobnych wg:
Nowy artykułREKLAMAKONTAKT | O NAS | COOKIES

Tutaj dowiesz się jak zaplanować wyjazd z Warszawy na weekend, tak by był naprawdę ciekawy.
Copyright © 2016 zWarszawy-naWeekend.pl | Powered by Yancoon Lagoon