czekam

Mamy własny kajak dzięki wyprzedaży na prokajak.pl


Data publikacji: 01.10.2016 21:07
Agoturystyka Puszczykówka Indiańska Wioska - noclegi w dobrej cenie

Nowość w ofercie Indiańskiej Wioski Puszczykówka - od połowy sierpnia ruszyły noclegi w ramach oferty agroturystycznej.


Atrakcje tego podlaskiego, klimatycznego miejsca opisaliśmy dokładnie w zakładce parki rozrywki, w tym miejscu chcemy się skupić na ofercie noclegowej.


Dom, w którym mieszczą się pokoje gościnne to dawne siedlisko, zbudowane w okresie powojennym, przez szereg ostatnich lat właściwie zapomniane i zarośnięte przez nieużytki.


Nowe życie dali mu dopiero właściciele Puszczykówki. Jak wielka praca została włożona w odnowienie i doprowadzenie do obecnego stanu możemy ocenić oglądając zdjęcia przedstawiające stan z jakiego rozpoczęto remont. Sami właściciele mieszkali kilka miesięcy w rozbitych nieopodal indiańskich tipi, gdyż nocleg w domu nie był możliwy.


Dziś do naszej dyspozycji są trzy, dość duże, stylowo urządzone pokoje. Każdy z nich ma swój unikalny styl. Mamy pokój kowbojski, naturalnie nie mogło też zabraknąć indiańskiego. Dwa pokoje są trzyosobowe, trzeci z nich może przyjąć 4 osoby. Łazienka z prysznicem i toaletą jest na korytarzu, niestety konstrukcja domu uniemożliwiła wstawienie łazienek do każdego z pokoi.


Pokoje pachną nowością, wciąż do dokończenia pozostały niewielkie detale jak poręcze i zabezpieczenie schodów. Właściciele zapewniają, iż jest to kwestia tygodni.


Agroturystyka oferuje też wyżywienie. Nie ma tu na dziś opcji gotowania dla siebie, jednak jest ona przewidziana w przyszłości. Być może już w przyszłym sezonie powstanie sezonowa kuchnia. Jeżeli nie chcemy stołować się w Puszczykówce, dobre posiłki możemy zjeść w nieodległym zajeździe w Suchowoli.


Ceny w Puszczykówce są atrakcyjne, w sezonie letnim to 40 zł od osoby a okres jesienno-zimowy to już oferta w cenie 30 zł. Jak na oferowany standard a także znajdujące się tu atrakcje związane z Indianami jak również zwierzyńcem należy uznać ofertę za atrakcyjną.


Kolejne sezony przyniosą dalsze wzbogacenie oferty Puszczykówki, co uczyni ją właściwie kompletną. Skrócenie drogi z Warszawy do Białegostoku spowoduje, iż klienci ze stolicy jeszcze chętniej tu przyjadą.


Lada dzień pojawi się oferta sylwestrowa, Sylwester w tipi. Trzeba też wiedzieć, że poza noclegiem w pokojach można tu spać w indiańskim namiocie. Temperatura na zewnątrz nam nie straszna, izolacja i rozpalone ognisko zadbają o nasz komfort, a przygoda, szczególnie dla dzieci będzie niezapomniana. Koszt noclegu w tipi to kwota około 150 zł, może tu spać na raz nawet do 6 osób.


Polecamy noclegi w Puszczykówce, szczególnie dla rodzin z dziećmi, te ostatnie nie zaznają tu nudy. Warto zaplanować jesienny weekend na Podlasiu. Miejsce jest unikalne a pasja i determinacja właścicieli udziela się odwiedzającym.


REKLAMASzukaj podobnych wg:
Nowy artykułREKLAMAKONTAKT | O NAS | COOKIES

Tutaj dowiesz się jak zaplanować wyjazd z Warszawy na weekend, tak by był naprawdę ciekawy.
Copyright © 2016 zWarszawy-naWeekend.pl | Powered by Yancoon Lagoon