czekam

Mamy własny kajak dzięki wyprzedaży na prokajak.pl

6 czerwca rusza Park Rozrywki Julinek - lody dla dzieci bez limitu :)


Data publikacji: 15.03.2019 10:46
Madera,Azory,Lizbona w super cenach - dzięki nowym rejsom TAP Portugal

Madera i Azory to kierunki, na których do tej pory próżno było szukać dobrych cen. Ten stan właśnie się zmienia, w ostatnich tygodniach mieliśmy możliwość kupienia biletów na te wyspy za mniej niż 700 zł od osoby.

Wszystko dzięki znaczącemu zwiększeniu liczby miejsc oferowanych przez TAP Portugal na trasie z Warszawy do Lizbony. Portugalski przewoźnik wprowadził do sprzedaży dwa nowe rejsy wylatujące w godzinach nocnych z Lizbony, będziemy mogli z nich skorzystać od 16 czerwca br. Nowe połączenia będą dostępne w piątki i niedziele zwiększając w sposób znaczący dostęp do siatki połączeń portugalskiego przewoźnika.

Konsekwencją wprowadzenia nowych połączeń jest też dużo bardziej korzystny godzinowy rozkład dla krótkich podróży do Lizbony. W piątki będziemy mogli wylecieć z Warszawy o 8.30, jeżeli dodamy do tego niedzielne powroty o 14.30 to mamy idealną kombinację na dłuższy weekend. O weekendowej wycieczce do Lizbony pisaliśmy już w zeszłym roku.

Dzięki nowym rejsom i wiekszej ilości zaoferowanych miejsc także bilety do stolicy Portugalii widocznie staniały, możemy upolować je w cenie nawet poniżej 400 zł. Najniższe ceny były dostępne w okolicach drugiej dekady września i w październiku.

Jeżeli checmy skutecznie zapolować na najniższe ceny warto ustawić odpowiednie alerty cenowe, tego typu narzędzia oferują agenci internetowi fru.pl, lataj.pl czy porównywarka momondo.pl. Poinformują nas gdy oczekiwana przez nas cena pojawi się w systemie rezerwacyjnym któregoś z przewodników. Kilka cennych podpowiedzi jak sprytnie kupować bilety lotnicze, znajdziemy w odrębnym artykule.

Tap Portugal lata także na bardzo popularnych podczas zimy kierunkach jak Gran Canaria czy Teneryfa, niestety w tym przypadku nie obędzie się bez noclegu w Lizbonie. W zeszłym roku w promocjach udało się upolować bilety na Gran Canaria poniżej 600 zł (z bagażem rejestrowanym), takie okazje mogą się powtórzyć. Warto rozważyć portugalskiego przewoźnika, gdyż operujący bezpośrednio Ryan Air ogłosił niedawno ograniczenie operacji na Wyspy Kanaryjskie z Modlina.

Poza TAP ciekawą alternatywą na kierunku Gran Canaria może być SN Brussels, loty przez Brukselę na luty 2020 roku znajdziemy w cenach poniżej 600 zł ( 11-18 luty 2020). Generalnie czas lotu i przynależność do grupy Lufthansa grają na korzyść belgijskiego przewoźnika.

Sama też Lufthansa wzmocniła swoją ofertę dla najbardziej czułego na cenę klienta. Oferty do Portugalii zaczynają sie także u tego przewoźnika poniżej 400 zł. Zresztą niemiecki lider rynku lotniczego zaskakuje nas w tym sezonie bogatą ofertą połączeń do plażowych kierunków w bardzo niskich cenach.

To wszysto wraz z powrotem po zimowej przerwie na trasę do Lizbony linii Wizzair pozwala oczekiwać wielu cenowych okazji. Lizbona, Azory i Madera będą tanie jak nigdy do tej pory, warto z tej okazji skorzystać.

Miejmy nadzieje, iż TAP wkrótce zaoferuje też ciekawe ceny na Wyspy Zielonego Przylądka a także do Ameryki Południowej, nowe częstotliwości powinny w tym wydatnie pomóc.

Pamiętajmy, że portugalskie liniie wyróżniają się jeżeli chodzi o serwis na pokładzie. Wciaż serwują ciepły posiłek nawet w klasie ekonomicznej, również wtedy gdy podróżujemy w najtańszej możliwej taryfie.

Warto też czekać na kolejne promocje kodowe, ostatnia ( do 50% ) otworzyła zamknięte do tej pory drzwi na ekonomiczne podróże na Maderę i Azory.

REKLAMASzukaj podobnych wg:
nowoscREKLAMAKONTAKT | O NAS | COOKIES

Tutaj dowiesz się jak zaplanować wyjazd z Warszawy na weekend, tak by był naprawdę ciekawy.
Copyright © 2016 zWarszawy-naWeekend.pl | Powered by Yancoon Lagoon