czekam

Mamy własny kajak dzięki wyprzedaży na prokajak.pl


Data publikacji: 21.11.2016 22:11
Hotel Kasztel Uniejów - nowa jakość już wkrótce

W ciągu najbliższych kilku tygodni doczekamy się otwarcia Hotelu Kasztelu Rycerskiego w Uniejowie w zupełnie nowej, odświeżonej odsłonie. To bardzo dobra wiadomość dla miłośników regionu i uniejowskich atrakcji. Możliwość klimatycznych rycerskich noclegów wraz z leczniczymi i relaksującymi kąpielami znakomicie uzupełni ofertę Uniejowa.


Planowane pierwotnie na wakacje, ponowne uruchomienie hotelu zostało przełożone. W tym momencie najbardziej prawdopodobną datą jest końcówka 2016 roku. Dla potrzeb reklamy nowej odsłony tego interesującego miejsca, idealne byłoby otwarcie przed Świętami i Nowym Rokiem. Miejmy nadzieję, iż tak właśnie będzie.


W okresie poprzedzającym remont, Kasztel nie mógł pochwalić się rewelacyjnymi opiniami klientów, co mogliśmy zobaczyć m.in. w Trip Advisorze.. Teraz ma się to w znaczący sposób zmienić. Obecni właściciele obiektu, związani m.in. z doskonale prosperującym Zoo Safari, mają ambicje zbudowania ciekawej i przyciągającej do regionu marki. Obserwując jakość obsługi i prężne działanie Zoo Safari z całą pewnością możemy być w tym aspekcie optymistami.


Ze szczątkowych informacji, które do nas docierają możemy domniemać, iż znacznie mocniej niż do tej pory będzie akcentowana możliwości kąpieli leczniczych i relaksacyjnych. Ma to duże znaczenie w kontekście coraz mocniej przepełnionych uniejowskich term. Narzekania klientów na wielogodzinne kolejki i tłok stają się już regułą. W sposób naturalny tworzy się więc szansa dla Kasztelu by wykorzystać ten potencjał.


Kasztel kojarzy się też nieodmiennie z tradycją rycerską. Z Uniejowem związana jest jedna z najbardziej dynamicznych grup rekonstrukcji historycznej Chorągiew Podolska. Jej popisy możemy oglądać także pod Warszawą na Zamku Czersk. Występują też podczas bitwy pod Grunwaldem i co jest oczywiste na turniejach i rekonstrukcjach w samym Uniejowie. Nowi właściciele Kasztelu na pewno wykorzystają również ten potencjał. Specjalne historyczne popisy dla gości hotelowych a także wykorzystanie wiedzy rekonstruktorów w samym procesie odświeżenia hotelu wydaje się być jak najbardziej naturalnym wzbogaceniem oferty obiektu.


Na koniec pozostają jeszcze synergie z Zoo Safari i innymi znajdującymi się nieopodal atrakcjami, jak Wioska Indiańska, kopalnia soli w Kłodawie czy łódzki Se-ma-for. Z łatwością można wyobrazić sobie wspólne promocje skierowane do klienta grupowego jak i indywidualnego. Wspólny bilet czy zniżki dla gości jednego z obiektów do wykorzystania podczas kolejnej wizyty w drugim. Możliwości jest tu bardzo dużo.


Czekamy na ostateczną datę uruchomienia Kasztelu Rycerskiego w Uniejowie. Sprawne połączenie autostradą A2 spowoduje, iż z pewnością będzie on jednym z obiektów, które staną się preferowanym celem weekendowych wypadów mieszkańców Mazowsza i Warszawy w 2017 roku.


REKLAMA


REKLAMAKONTAKT | O NAS | COOKIES

Tutaj dowiesz się jak zaplanować wyjazd z Warszawy na weekend, tak by był naprawdę ciekawy.
Copyright © 2016 zWarszawy-naWeekend.pl | Powered by Yancoon Lagoon