czekam

Mamy własny kajak dzięki wyprzedaży na prokajak.pl

Ruszył sezon zimowy na stokach w okolicach Warszawy


Data publikacji: 10.01.2020 8:30
Albania,Chorwacja,Kreta,Warna i Rimini w sezonie poniżej 400 zł, to jest okazja

Nie więcej niż 400 zł zapłacimy za bilety lotnicze LOT do arcyciekawych słonecznych miejsc, korzystając z właśnie uruchomionej corocznej wielkiej wyprzedaży( kończy się 21 stycznia). W ramach tej promocyjnej akcji podróże po Europie muszą się zamknąć w terminie do 31 maja, jednak wskazane w tytule kierunki są wyjątkiem bilety możemy kupić na cały okres ich funkcjonowania ( do końca września 2020)

Jeżeli jednak nie jesteśmy zdecydowani a planujemy podróż w sezonie to nic straconego, niskie ceny do Tirany, Rimini, Chanii ( Kreta), Rijeki i Warny pojawiają się periodycznie w ramach Szalonej Środy i innych czasowych działań pro-sprzedażowych.

Pierwsze cztery z wymienionych kierunków to nowe destynacja w siatce przewoźnika, uruchomione tylko na okres maj/czerwiec-wrzesień z częstotliwością przypominająca loty czarterowe(raz w tygodniu).

Niedbały* sposób uruchamiania rejsów plus fakt iż tradycyjnie LOT robi to za późno zmuszając się do konkurowania z czarterowymi połączeniami Rainbow, Itaki , Regobisu czy Tui powoduje że niskimi cenami będziemy mogli się bardzo długo cieszyć.

Na liście nowych połączeń prawdziwą gratką są loty do Albanii, do tego bowiem kraju nie dostaniemy się tanimi liniami ( pomijając możliwość lotu Wizz Air do Czarnogóry), a do tej pory bilety na linie regularne były dość drogie. Nic nie zapowiadało że ten stan rzeczy się zmieni gdyż niedawno upadły dość aktywne na Bałkanach słoweńskie linie Adria. LOT uruchamiając sezonowe połączenie do Tirany zdaje się testować rynek przed całorocznym lataniem do Albanii, co ciekawe na reakcje Austrian Airlines nie czekaliśmy długo, również ten przewoźnik zaoferował bardzo dobre ceny(ok 500 zł) na bilety (przez Wiedeń).

Wybierając podróż LOTem trzeba mieć na uwadze szereg przewag jakie charakteryzują linie regularne, prawo do noclegów czy przebookowania biletów w razie nieregularności czy dużo łatwiejsze do uzyskanie odszkodowania za opóźnione rejsy są ważnymi argumentami.

Generalnie oferta w takich cenach nie trafia się często, tym bardziej iż obejmuje zarówno początek ,koniec sezonu jak też jego główną część.

Wkrótce powinniśmy doczekać się ogłoszenia kolejnych sezonowych połączeń do ciepłych destynacji tym razem podczas sezonu zima, także w tym przypadku powtórzy się schemat ze zbyt późnym ogłoszeniem tych tras.

Z dużą dozą pewności możemy więc założyć iż bilety do Egiptu ( Hurgada? Aleksandria?) Izraela ( Eljat?) czy Emiratów ( Ras al Khaimach) dostaniemy w super atrakcyjnych cenach. Tym bardziej iż na części z tych destynacji istotnymi konkurentami są tanie linie z lotami do Maroka, Jordanii czy wspomnianego Eljatu. LOT w końcówce stycznia organizuje tradycyjną konferencje dla biur podróży jest duża szansa iż właśnie podczas niej dowiemy się więcej o planach na przyszłą zimę,w tym połączeniach sezonowych, może trafi się jakiś większy hit ( Sajgon w Wietnamie?)

Nic tylko cieszyć się z rosnącej konkurencji na polskim "wakacyjnym" niebie, super atrakcyjne ceny mogą przekonać wielu do rezygnacji z forsownej podróży autem do Bułgarii, Włoch czy Albanii.

Pamiętajmy obecna promocja LOTu kończy się 21 stycznia, miłego polowania na tanie bilety do słonecznych zakątków Europy a może dalej ( Sri Lanka ?).

O ważnych niuansach jak sprawnie kupować bilety lotnicze pisaliśmy już na portalu.


*niespójna komunikacja co do okresów podróży w ramach promocji (możliwość podróży aż do września vs info na stronie o 31 maja ), brak połączenia na Kretę na liście kierunków promocyjnych etc etc etc..REKLAMASzukaj podobnych wg:
Nowy artykułREKLAMAKONTAKT | O NAS | COOKIES

Tutaj dowiesz się jak zaplanować wyjazd z Warszawy na weekend, tak by był naprawdę ciekawy.
Copyright © 2016 zWarszawy-naWeekend.pl | Powered by Yancoon Lagoon