czekam

Mamy własny kajak dzięki wyprzedaży na prokajak.pl


Data publikacji: 01.08.2016 10:25
Weekend 6-7 sierpnia pod Warszawą okolice i nie tylko :)

W najbliższy weekend odbędą się bardzo ciekawe imprezy w Nałęczowie i Drohiczynie. Pod Warszawą zaś, w Kamieńczyku będzie można uczestniczyć w Święcie Chleba i Miodu, dobra okazja by wybrać się w krainę Liwca lub Bugu. Fani rekonstrukcji historycznych mogą udać się na zamek w Ogrodzieńcu lub na południe od Warszawy, do Studzianek, gdzie obędzie się pancerny piknik, czołgi w roli głównej.


1. Balonowe mistrzostwa w Nałęczowie - kolejna edycja imprezy startuje już w środę, poranne i popołudniowe loty. Nocne pokazy stacjonarne, moc atrakcji, raj dla fanów fotografii.


2. 500 Kajaków w Drohiczynie - kolejna super okazja by odwiedzić to piękne miasto, dodatkowo możliwość uczestnictwa w oryginalnej masowej imprezie.


3. Piknik Pancerny w Studziankach - piękny rejon lasów kozienickich będzie gościł pancerniaków, czołgi w roli głównej.


4. Festiwal Miodu i Chleba w Kamieńczyku - chleby wg oryginalnej receptury i najlepsze miody, dodatkowo atrakcje dla najmłodszych. Okazja by udać się na plażę lub kajaki nad Liwiec.


5. Turniej Rycerski w Ogrodzieńcu - możemy też udać się do królestwa orlich gniazd, na zamku w Ogrodzieńcu odbędzie się turniej rycerski.


6. Piknik Energetyczny w Żyrardowie - po latach przerwy wraca ta cykliczna edukacyjno-wystawiennicza impreza. Dobry pretekst by odwiedzić doskonały na jednodniową wycieczkę Żyrardów. Impreza odbędzie się w Muzeum Lniarstwa.W najbliższy weekend w sposób szczególny zapraszamy do Nałęczowa i Drohiczyna, odbywające się tam imprezy są wyjątkowe. Jeżeli nie dysponujemy większą ilością czasu możemy udać się bliżej Warszawy, do Kamieńczyka, Studzianek bądź Żyrardowa. Weekend będzie na pewno udany.


REKLAMASzukaj podobnych wg:
naprzyszlyweekendREKLAMAKONTAKT | O NAS | COOKIES

Tutaj dowiesz się jak zaplanować wyjazd z Warszawy na weekend, tak by był naprawdę ciekawy.
Copyright © 2016 zWarszawy-naWeekend.pl | Powered by Yancoon Lagoon