czekam

Mamy własny kajak dzięki wyprzedaży na prokajak.pl


Data publikacji: 10.10.2016 10:26
Weekend 15-16 października pod Warszawą okolice a może nieco dalej

Przed nami weekend 15-16 października, wybór znowu jest dość duży. Już w piątek od 17.00 ciesząca się wielką popularnością impreza - Noc w Instytucie Lotnictwa. Tego samego dnia startują w Nadarzynie targi turystyczne World Travel Show. Pierwsza edycja, bardzo bogaty program, szeroka oferta polskich regionów w tym Podlasie, Małopolska i Lubuskie. Zwolennicy dobrych smaków zainteresują się miodowym targiem w Muzeum Etnograficznym. Od czwartku rusza kolejna edycja Jarmarku Produktów Regionalnych w Blue City. Tym razem z węgierskim akcentem. Na stadionie Legii zaś, od czwartku Warszawski Festiwal Piwa. Fani Wisły będą mogli zobaczyć drewniane jednostki wyruszające na sobotni rejs do Torunia. Spotkanie z uczestnikami planowane jest na piątek. W okolicy młyna, w Jędrowie odbędą się zawody balonowe. Dobra okazja by obserwować je w locie. Można też później ruszyć w kieleckie. Pałac w Otwocku Wielkim będzie miejscem manewrów dragonów, piękna jesienna sceneria na zakończenie sezonu.


1. Noc w Instytucie Lotnictwa - wspaniała okazja dla wszystkich fanów lotnictwa, szczególnie interesujące dla najmłodszych. Startujemy w piątek od 17.00.


2. Targi World Travel Show w Nadarzynie - pierwsza edycja, nowość, wiele ciekawych spotkań z podróżnikami, oferta polskich i zagranicznych regionów.


3. Miodowy Targ - Muzeum Etnograficzne - wszystko o miodzie i pszczołach, seria ciekawych wydarzeń a przy okazji możliwość zakupu na miejscu.


4. Zawody Balonowe - Młyn Wodny Jędrów- nowa turystyczna atrakcja na ostatniej prostej do otwarcia. Tym razem szansa by obejrzeć latające wokół balony. Ciekawa opcja po drodze w kieleckie.


5. Rejs łodzi tradycyjnych Wisłą do Torunia - w sobotę wiślana flotylla wyruszy na inaugurację roku rzeki Wisły 2017 do miasta Kopernika. Jeszcze w piątek możliwość obejrzenia łodzi i spotkania z uczestnikami.


6. Jarmark Produktów Regionalnych Blue City - ruszamy od czwartku, w weekend zaś akcenty węgierskie zarówno kulinarne jak i turystyczne.


7. Warszawski Festiwal Piwa - najlepsze browary regionalne i rzemieślnicze już od czwartku na stadionie miejskim w Warszawie.


8. Spacer po cmentarzu Powązkowskim - Warszawa z buta zaprasza na spacer w sobotę o 11.00. Odkryjemy piękne i haniebne zarazem tajemnice tej warszawskiej nekropolii.


9. Manewry dragońskie na zakończenie sezonu w Otwocku Wielkim - w sobotę i niedzielę ożyją okolice pięknego pałacu w Otwocku Wielkim. Kompania dragonów Pana Zebrzydowskiego zapewni nam niezapomnianą zabawę. Warto.


Ufamy, iż każdy znajdzie coś ciekawego na nadchodzący weekend.


REKLAMASzukaj podobnych wg:
naprzyszlyweekendREKLAMAKONTAKT | O NAS | COOKIES

Tutaj dowiesz się jak zaplanować wyjazd z Warszawy na weekend, tak by był naprawdę ciekawy.
Copyright © 2016 zWarszawy-naWeekend.pl | Powered by Yancoon Lagoon