czekam

Mamy własny kajak dzięki wyprzedaży na prokajak.pl


Data publikacji: 25.10.2016 9:43
Weekend 29-30 października pod Warszawą okolice i nieco dalej:)

W ostatni weekend października warto rozważyć kilka ciekawych propozycji. Arboretum w Rogowie zaprasza do obejrzenia rewii jesiennych kolorów, czerwone klony w roli głównej. W sobotę ostatnia okazja by zobaczyć dzielnych flisaków i ich łodzie, flis jesienny na Saskiej Kępie. Mamy też afrykański dzień w Muzeum Etnograficznym, może zachęci nas do wizyty w wiosce afrykańskiej w Sobanicach. Wreszcie Festiwal Kultury Urzecza w Nadbrzeżu gmina Karczew. Pamiętajmy, że działa już Królewski Ogród Światła w Wilanowie, w weekend niesamowite mappingi.


1. Czerwone Klony w Arboretum w Rogowie - ostanie dni by obejrzeć najpiękniejsze barwy jesieni w Arboretum w Rogowie. Tylko nieco ponad godzina jazdy autem z Warszawy.


2. Flis Jesienny - bohaterscy flisacy wrócili właśnie z Torunia, ich wspaniałe drewniane łodzie i rzeczną tawernę będzie można podziwiać już w sobotę na Saskie Kępie.


3. Dzień Afrykański w Muzeum Etnograficznym - także w sobotę dla fanów czarnego lądu prawdziwą ucztę przygotuje Muzeum Etnograficzne. Przypominamy, że bardzo ciekawą kolekcję artefaktów afrykańskich posiada afrykańska wioska w Sobanicach.


4. Festiwal Kultury Urzecza - w Nadbrzeżu gmina Karczew, możliwość zapoznania się z ciekawym folklorem odkrywanego na nowo regionu Urzecza. Wspólna zabawa i degustacje lokalnych potraw.


5. Ogórkiem po Pradze - w sobotę od 10.30 możemy wybrać się na wycieczkę z przewodnikiem po tej najbardziej klimatycznej dzielnicy Warszawy.


Prognozy pogody na sobotę są całkiem obiecujące, warto wybrać którąś z powyższych propozycji i wyruszyć z Warszawy na weekend. Nie będziemy żałować. A już w kolejny, pierwszy listopadowy weekend czeka na nas Sandomierz za pół ceny.


REKLAMASzukaj podobnych wg:
naprzyszlyweekendREKLAMAKONTAKT | O NAS | COOKIES

Tutaj dowiesz się jak zaplanować wyjazd z Warszawy na weekend, tak by był naprawdę ciekawy.
Copyright © 2016 zWarszawy-naWeekend.pl | Powered by Yancoon Lagoon