czekam

Mamy własny kajak dzięki wyprzedaży na prokajak.pl


Data publikacji: 17.12.2016 11:34
Weekend 17-18 grudnia pod Warszawą okolice i nie tylko :)

Ostatni przed świąteczny weekend, wszyscy myślą raczej o prezentach, porządkach i przygotowaniach do odwiedzin rodziny. Oferta turystyczna nie jest więc bardzo bogata, można jednak wciąż znaleźć coś dla siebie i wyruszyć z Warszawy :)

1. Ruszyły stacje narciarskie - z tych najbliższych Warszawie już od 14 XII czynna jest stacja Kazimierz, w weekend na Roztoczu ruszy Jacnia, podobnie stacje w Świętokrzyskim Krajno i Szwajcaria Bałtowska. W najbliższy weekend nie powinno być tam tłoku.


2. Jarmark Produktów Regionalnych - od 15 XII w Bluecity, kto preferuje bezpośrednie zakupy może wybierać w bogatej ofercie regionalnych smaków, wciąż jeszcze zdążymy wiele z nich zamówić on-line.


3. Wystawa Wikingowie w Rekonstrukcji - W Ciechanowie odział Muzeum na ul. Warszawskiej, już od niedzieli 18 grudnia. Jest to też historia tutejszej grupy rekonstrukcyjnej, z dużą szansą na piękny dalszy rozwój oferty turystycznej w mieście Ciechana.


4. Otwock -Etnografia dla najmłodszych - Świąteczne Baśnie i Historie - w Muzeum Ziemi Otwockiej - w sobotę od 11. Później możemy skoczyć na łyżwy, na nowo otwartym otwarty lodowisku przy Holiday Inn w Józefowie.


5. Nałęczów - Bożonarodzeniowy Kiermasz Produktu Lokalnego w niedziele od 10 - można wpaść po szaleństwach na stoku pod Kazimierzem.


6. Wkra Zimą - Kajaki Dylewski - kontynuują zimowy spływ Wkrą - w sobotę na odcinku Sochocin -Płaciszewo - start o 10.00.


7. Muzeum Starożytnego Hutnictwa Mazowieckiego - tym razem prezentacja - Gdy litera była dźwiękiem - w sobotę o 16. Dla fanów starożytności.


Każdy z nas znajdzie coś dla siebie nawet w ten specyficzny naznaczony krzątaniną weekend. Warto wybrać się za Warszawę by naładować akumulatory przed Świętami :)


REKLAMASzukaj podobnych wg:
naprzyszlyweekendREKLAMAKONTAKT | O NAS | COOKIES

Tutaj dowiesz się jak zaplanować wyjazd z Warszawy na weekend, tak by był naprawdę ciekawy.
Copyright © 2016 zWarszawy-naWeekend.pl | Powered by Yancoon Lagoon