czekam

Mamy własny kajak dzięki wyprzedaży na prokajak.pl


Data publikacji: 24.01.2017 10:52
Weekend 28-29 stycznia pod Warszawą okolice i nie tylko :)

Zima trwa w najlepsze, przed nami słoneczny lekko mroźny weekend. Będzie to doskonała okazja by wybrać się na weekend na łono natury. Szczególną atrakcję proponuje nam rogowska wąskotorówka. Ruszy też przełożona z zeszłego tygodnia wycieczka "Ogórkiem po Pradze". Ostatnie dni na obejrzenie wystawy "Wikingowie w rekonstrukcji" w Ciechanowie. Jeżeli dosypie trochę więcej śniegu, ruszymy na najprawdziwszy kulig pod Warszawą w Julinku.


1. Zimowe kursy Kolei Rogowskie w dwa kolejne weekendy możemy przejechać się tą jedną z najpiękniejszych w Polsce wąskotorowych tras. W niedzielę 29 stycznia czekają na nas dwa kursy.


2. Kulig w Julinku - jak tylko pogoda pozwoli w sobotę 28 stycznia ruszymy na najprawdziwszy kulig w Puszczy Kampinowskiej.

3. Wesoły Spacer po Łazienkach Królewskich - kolejna edycja spaceru już w piątek, wyjątkowo atrakcyjnie w zimowym śnieżnym otoczeniu. Relację z ostatniego spaceru możemy przeczytać na portalu, naprawdę warto.


4. Romantyczny Spacer po Krakowskim Przedmieściu - przetarcie przed walentynkami już w niedzielę o 17.00. Kolejny spacer z tej serii 14 lutego.

5. Ogórkiem po Pradze - kolejna edycja nowej na rynku turystycznym wycieczki, z pozycji niezrównanego "Ogórka" poznamy tajemnice Pragi. Startujemy o 12.00 w sobotę.

6. "Wikingowie w rekonstrukcji" w Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie - tylko do 31 stycznia specjalna wystawa przygotowana przez fanów rekonstrukcji ze Stowarzyszenia Pozytywnie Historyczni i drużyny Wojów Arkona.

7. Morsowanie - tradycyjnie, jak w każdy weekend morsy z Kriofazy spotkają się w Pruszkowie, podobne plany mają też fani zimowych kąpieli z Zielonki. Zapraszają nowicjuszy, naprawdę nie wiele trzeba by zacząć.

Rok 2017 zaczyna się powoli rozkręcać, z każdym tygodniem będziemy mieli do wyboru więcej ciekawych atrakcji. Weekend 28-29 stycznia będzie przygrywką do bardzo ciekawie zapowiadającego się pierwszego lutowego weekendu. Tam czekać będą już na nas rekonstrukcje w Tykocinie i Reza na polach Grunwaldu.


REKLAMASzukaj podobnych wg:
kulig rogowskawaskotorowkaREKLAMAKONTAKT | O NAS | COOKIES

Tutaj dowiesz się jak zaplanować wyjazd z Warszawy na weekend, tak by był naprawdę ciekawy.
Copyright © 2016 zWarszawy-naWeekend.pl | Powered by Yancoon Lagoon