czekam

Huzarze Skansen Kuligów nad Bugiem - pożegnanie "Senatora"

Sprzątanie Wkry z Nasza Wkra i Bzury z Moto Przystań w sobotę - wolontariat :)

Rusza Park Rozrywki Julinek premiera sezonu 21 kwietnia

Jarmark Sw Wojciecha - Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu warto :)


Data publikacji: 13.02.2017 9:23
Weekend 18-19 luty pod Warszawą okolice i nie tylko :)

W pierwszy między feriowy weekend ruch na drogach będzie dużo mniejszy. Jest to dobra okazja by wybrać się nieco dalej. Pod Puławami, w pięknym i kameralnym Gołębiu odbędzie się w niedzielę ciekawa rekonstrukcja historyczna. Trwać będzie jeszcze celebrowanie walentynek. Na Zamku w Tykocinie, już w piątek specjalna walentynkowa wystawna uczta, może zachęci nas do wyprawy na Podlasie. Dla szukających aktywności fizycznej propozycją będzie spacer historyczny z Przasnysza śladami lutowej bitwy Przasnyskiej. Dla wybierających się na ferie na Roztocze ciekawie prezentuje się opcja odwiedzenia Lwowa. Strasznie fajna wycieczka do Lwowa wyruszy o świcie z Zamościa.


1. Rekonstrukcja historyczna w Gołębiu - wrócimy do czasów Potopu, w niedzielę od południa rekonstruktorzy z Lubelszczyzny pokuszą się na zbudowanie niesamowitego spektaklu. Ciekawa propozycja na weekend na bliskiej Lubelszczyźnie.


2. III Rajd Pieszy Śladami bitwy Przasnyskiej - ruszamy o 8.00 spod Muzeum w Przasnyszu, szansa na poznanie ciekawej historii z czasów Wielkiej Wojny.


3. Walentynkowy wieczór na Zamku w Tykocinie - pyszne zamkowe jedzenie i taneczny wieczorek, specjalnie dla zakochanych par. Dobry powód by ruszyć na Podlasie.


4. 12 Bieg Wedla - w sobotę ruszy najsłodszy z biegów. Zabawa w Parku Skaryszewskim od 9 rano aż do późnego popołudnia.


5. Strasznie fajna wycieczka do Lwowa z biurem Qand - rusza z Zamościa w sobotę skoro świt o 5.30 rano, dla spędzających ferie na Roztoczu ciekawa możliwość by odwiedzić to nadzwyczajne miasto w karnawałowej odsłonie.


6. Skarby letniska - o artefaktach uratowanych z rozpadających się Otwockich rezydencji opowie Paweł Ajdacki, szansa by lepiej poznać otwockie historie. Start 19 lutego o 15.00.


7. III Zimowy Spływ Kajakowy Rogożniczka - Porosiuki - możemy się też pokusić o mini wyprawę na bliskie nadbużańskie Podlasie. Spływ kajakowy zimą tylko dla twardzieli.


8. Kuligi w Mazowieckim Parku Krajobrazowym - warunki sprzyjają, w zasadzie w każdy weekend ruszają kuligi organizowane przez Stajnie Mirabell. Do tego mamy atrakcję w postaci zimowych bunkrów w Dąbrowieckiej Górze.


9. Polsko -Japońskie warsztaty kulinarne w Muzeum Etnograficznym - cały dzień kulinarnej zabawy w mieszanym polsko-japońskim klimacie. Startujemy w sobotę o 12.00.Każdy kolejny weekend będzie dawał nam coraz więcej możliwości. Jesteśmy już o mały krok od wiosny a tymczasem korzystajmy z zimowych atrakcji w okolicach i pod Warszawą.


REKLAMASzukaj podobnych wg:
Nowy artykułREKLAMAKONTAKT | O NAS | COOKIES

Tutaj dowiesz się jak zaplanować wyjazd z Warszawy na weekend, tak by był naprawdę ciekawy.
Copyright © 2016 zWarszawy-naWeekend.pl | Powered by Yancoon Lagoon