czekam

Mamy własny kajak dzięki wyprzedaży na prokajak.pl


Data publikacji: 06.04.2017 22:26
Wspaniałe żaglowce i mega fajerwerki Szczecin - teraz z Warszawy także Ryan Airem

Od 5 do 8 sierpnia do Szczecina zawitają wspaniałe, potężne i majestatyczne żaglowce, w tym bowiem mieście odbędzie się finał regat The Tall Ships Races.


Rozmach wydarzenia jest potężny, ponad 100 żaglowców, 3000 żeglarzy. Przewidywana liczba gości sięgnie zapewne nawet 2.5 milinów. Nie każde miasto w Polsce może się w tym sezonie poszczycić równie wielką atrakcją turystyczną.


Wały Chrobrego ożyją już 5 sierpnia za sprawą koncertu super tenora Andrea Bocelli, będzie on największą gwiazdą tegorocznej imprezy.


Wciąż też możemy wziąć aktywny udział w tej imprezie zgłaszając się na oficera łącznikowego podczas jej trwania. To już ostatnie tygodnie rekrutacji, do tej pory wpłynęło ponad 100 podań, lista nie jest jeszcze zamknięta.


Regaty to nie jedyna atrakcja czekająca na turystów wybierających się do Szczecina w pierwszej połowie sierpnia. 11 i 12 sierpnia zaplanowano bowiem wielkie pokazy fajerwerków Pyromagic. Najwięksi producenci staną w szranki by pokazać, iż to właśnie ich produkty robią najlepsze wrażenie a wszystko to pod szczecińskim niebem.


Jeżeli interesuje nas krótki wypad do Szczecina, powinniśmy poważnie rozważyć podróż tanimi liniami Ryan Air. Wciąż w interesujących nas datach znajdziemy sporo, dość tanich biletów. Rozkład lotów pozwala na przylot późno w nocy i powrót późnym wieczorem. Dla chcących oszczędzić na noclegu, alternatywą może być podróż nocnym pociągiem z Warszawy i powrót nocnym lotem Ryan Air.


Możemy też rozważyć wypożyczenie campera, w ten sposób sprawę noclegu będziemy mieli nie jako z głowy. W Cordigo zaoferują nam nowiutkie campery, wprost spod igły.


Wypad do Szczecina warto planować już teraz. Ceny usług będą bowiem sukcesywnie szły w górę, a na kolejną okazję by zobaczyć majestatyczne Żaglowce w akcji być może będziemy musieli poczekać kilka lat. Nie warto odkładać tego typu atrakcji.


REKLAMASzukaj podobnych wg:
Nowy artykułREKLAMAKONTAKT | O NAS | COOKIES

Tutaj dowiesz się jak zaplanować wyjazd z Warszawy na weekend, tak by był naprawdę ciekawy.
Copyright © 2016 zWarszawy-naWeekend.pl | Powered by Yancoon Lagoon