czekam

Mamy własny kajak dzięki wyprzedaży na prokajak.pl


Data publikacji: 14.11.2018 20:35
Co dobrego jeszcze w listopadzie - okolice Warszawy i nie tylko :)

Przed nami jeszcze kilkanaście dni listopada podczas nich m.in Święto Młodego Wina w Sandomierzu, Festiwal Podróżników w Staw Otwarty, Zabawa andrzejkowa na Zamku Pułtusk, na podróżników czeka też Black Friday z okazjami na zakup tanich biletów lotniczych.

1. Święto Młodego Wina już na najbliższy weekend w Sandomierzu - najciekawsza impreza z kategorii przedłużających sezon turystyczny w Polsce. Polskie wina stają się coraz bardziej popularne, w krok za tym idzie enoturystyka.

2. Festiwal Podróżników Mikro Fest 24-25 listopada - Staw Otwarty - rzut kamieniem od Warszawy w super kameralnym miejscu, 1 edycja autorskiego festiwalu twórców Mikro Wypraw. Wiele ciekawych prelekcji, opieka dla dzieci - zostały jeszcze ostatnie miejsca.

3. Zabawa Andrzejkowa na Zamku - Pułtusk - gratisowa frajda dla najmłodszych. Startujemy 17 listopada o 17stej.

4. Rajd Kampinoski - w sobotę 17 XI - niepodległościowy rajd wyruszy z Leszna - ostatnie chwile by wykorzystać listopadowe promyki słońca.

5. Łap chwile na Wiśle - jedna z ostatnich okazji na rejsy drewnianą łodzią po Wiśle, startujemy w sobotę od 9 z Portu Czerniakowskiego.

6. Niebo bez granic - wystawa traktująca o lotnictwie polskim honorująca jego stulecie - partnerem Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie - 1 edycja w niedziele 18 listopada od 17 ul. Czerniowiecka 3. Dobra okazja by odświeżyć pamięć o patronie pobliskiej ulicy pilocie bohaterze Idzikowskim.

7. Targi turystyczne TT Warsaw - drugi rok z rzędu w nowej dużo przyjemniejszej lokalizacji ( Pałac Kultury) -sposób na miłe spędzenie czasu. Start w piątek 23 listopada.

8. Black Friday 23-25 listopada - wyprzedażowy weekend który na dobre zagościł już w naszej przestrzeni społecznej, w tym roku szykują nam się prawdziwie królewskie promocje. W skryciu liczymy na nowe hitowe kierunki od LOTu - może pojawi się anonsowane od dawna Delhi.

9. Darmowy listopad w rezydencjach królewskich - trwa - w weekend 17-18 listopada specjalne atrakcje w Łazienkach - "Weekend z odzyskanymi dziełami sztuki". Zwiedzanie szlakiem odzyskanych dzieł sztuki w dwóch turach o 13 i 15.

Powoli czekamy już na śnieg i zimowe jarmarki - szansa na biały puch pojawi się zapewne jeszcze w listopadzie, tymczasem korzystajmy z plusowo-słonecznych dni, i łapmy okazje na ciekawy weekend w okolicach Warszawy.


REKLAMASzukaj podobnych wg:
Nowy artykułREKLAMAKONTAKT | O NAS | COOKIES

Tutaj dowiesz się jak zaplanować wyjazd z Warszawy na weekend, tak by był naprawdę ciekawy.
Copyright © 2016 zWarszawy-naWeekend.pl | Powered by Yancoon Lagoon