czekam

Mamy własny kajak dzięki wyprzedaży na prokajak.pl


Data publikacji: 06.06.2019 20:06
Weekend 8-9 czerwca pod Warszawą okolice i dalej:)

Z racji letnich temperatur szukamy głównie atrakcji nad wodą w okolicach Warszawy, Flisacy na Bugu w Kuligowie, a może Zielone Świątki na Wiśle, w ten weekend premiera domków nad Bzurą w Moto-Przystani, w Julinku mamy wodne dmuchańce a dla najmłodszych dwa cyrkowe przedstawienia. Na szukających bardziej orientalnych wrażeń czeka piknik koreański na Agrykoli. Ciekawie będzie będzie też na Air Festival w Świdniku, Tłuszczańskim Dniu Techniki Kolejowej i Wiwatach Królewskich.

1. Koreański Jarmark Agrykola - w sobotę od 12 moc super atrakcji w koreańskim stylu, raj dla fanów orientalnej kuchni, sporo innych atrakcji z kraju który dzięki bezpośrednim rejsom Pll LOT nigdy nie był tak blisko Polski.

2. Flisacy na Bugu Kuligów - w niedziele od 11, super powód by wybrać się nad Bug, przy okazji można wpaść do Skansenu do jeziora żwirowni Słopsk albo ukrytego leśnego jeziora Krogulec. Nad Bugiem czeka m.in warsztat z produkcji łodzi dłubanek.

3. Świdnik Air Show - pokazy samolotowe na lotnisku w pod lubelskim Świdniku to super pomysł na sobotnią wycieczkę, ze Świdnika tylko krok nad pojezierze Łęczyńsko Włodawskie, tamże XV lat Słowiańskiego Grodu w Wólce Bieleckiej.

4. I Tłuszczański Dzień Techniki Kolejowej - nie tak daleko od Kuligowa czekają atrakcje dla fanów kolei , po raz pierwszy w Tłuszczu impreza zorganizowana z taką determinacją i tyloma atrakcjami , trzymamy kciuki.

5. IX Wiwaty Królewskie - Międzyrzec Podlaski - wciąż we wschodnim klimacie, w sobotę Wiwaty i turniej rycerski o miecz Mistrza Bruno start w sobotę o 10.

6. Zielone Świątki na Urzeczu - parada drewnianych łodzi w Gassach i okolicach, w najbliższą niedziele od 15, dla fanów 2 kółek ciekawa opcja od Taxi Wisła, można popłynąć z rowerem do Góry Kalwarii łodzią by wrócić o własnych siłach wzdłuż Wisły do domu.

7. XV Jarmark Norbertański - spotykamy się przy stawie w Bodzanowie - sporo atrakcji: rzemieślnicy, teatr uliczny, pokazy Muzeum Wisły i wiele więcej, kto ma blisko na Północne Mazowsze nie pożałuje. Start w niedziele o 13.00.

8. Domki nad Bzurą Motoprzystań Premiera - wreszcie rusza prawdziwa komfortowa opcja na nocleg nad Bzurą w bezpośredniej bliskości Kampinoskiego Parku Narodowego. Aż do 10 osób pomieszczą nowe domki w Motoprzystani, z pewnością będą super opcją na 2 dniowe spływy nad Bzurą aż do późnej jesieni.

9. Julinek wodne dmuchańce i cyrkowe przedstawienia - w sobotę na najmłodszych czekają kolejne 2 cyrkowe przedstawienia, do tego mamy do dyspozycji wspaniałe wodne dmuchańce, nie ma nic lepszego na upalną pogodę.

10. Dni Sandomierza - dla tych którzy znajdą siłę na dłuższą wyprawę - dwa dni pełne zabawy w Sandomierzu, sporo koncertów m.in Zakopower.

Prawdziwie letnia pogoda sprawiła iż atrakcje nad wodą przeżywają prawdziwe oblężenie, tym bardziej warto cieszyć się z nowości takich jak Domki nad Bzurą, czy nowe zalewy w okolicach Warszawy jak ten w Żyrardowie.REKLAMASzukaj podobnych wg:
Nowy artykułREKLAMAKONTAKT | O NAS | COOKIES

Tutaj dowiesz się jak zaplanować wyjazd z Warszawy na weekend, tak by był naprawdę ciekawy.
Copyright © 2016 zWarszawy-naWeekend.pl | Powered by Yancoon Lagoon