czekam

Mamy własny kajak dzięki wyprzedaży na prokajak.pl


Data publikacji: 11.07.2019 21:50
Weekend 13-14 lipca okolice Warszawy i dalej :)

Pogoda drgnie pozytywnie, warto to wykorzystać, mamy duży wybór Święto Róż, Balonowa Fiesta w Białymstoku a może aktywnie ? spacery po Kampinosie i Śladem Parasola i Zośki lub kajakami z Plaży Romantyczna do serca stolicy. W niedziele zajazd Wysokomazowiecki w zjawiskowym Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu, możemy też wybrać się do Supraśla na spacer ziołowy z Mocą Podlasia.

Święto Róż w Końskowoli - kolejna edycja różanego święta w stolicy szkółkarstwa Końskowoli. Trasą S17 jedziemy już znacznie szybciej, różane święto to wspaniała okazja do eksploracji regionu - mamy tu m.in winnice ciekawą opcją jest też spływ Wieprzem do Kośmina.

Odkryj Garnizon Modlin nocą - Garnizon Modlin zaprasza nas na nocną wycieczkę, już w piątek o 21. Zdecydowanie warto.

Zlot drewnianych łodzi Wyspa Poniatówka - już w piątek o 18.00 planowany jest krótki wypad tradycyjnych drewnianych łodzi na wyspę w Centrum Stolicy, dobry pomysł na rozpoczęcie weekendu w pięknym miejscu.

Fiesta Balonowa w Białymstoku - od czwartku aż do niedzieli balonowe szaleństwo w Białymstoku. Jest okazja by osobiście poznać ekipę lataniebalonem.pl, może złapiemy bakcyla tak by wybrać się na tratwy i balony nad Biebrzę.

Kajaki z Plaży Romantyczna - weekendowe wypady z plaży Romantyczna do centrum stolicy, płyniemy ledwie 2 godziny, bardzo ciekawy pomysł na aktywne popołudnie. Startujemy o 12 zarówno w sobotę jak i niedziele. Organizatorem jest Dzielnica Wisła.

Chłopcy silni jak stal śladami Parasola i Zośki - spacer śladem bojowym kultowych jednostek walczących w powstaniu ruszymy w sobotę o 15. Organizuje fundacja Hereditas, startujemy na Wolskiej 40.Jeden z ciekawszych spacerów historycznych na miarę tego o Akcji Kutshera.

Geoturystycznie po Kampinosie - jeden z ciekawszych spacerów organizowanych przez PTTK po Kampinosie, ruszymy między innymi na kultowe kampinoskie wydmy. Start w niedziele o 9.00 - przystanek 210 Sieraków.

Warsztaty budujemy Piec Chlebowy - w Służewskim Domu Kultury czekają na nas ciekawe warsztaty, zabawa potrwa od 10-15.

Zioła Ojca Gabriela Supraśl - Podlasie to stolica polskiego zielarstwa - Ziołowy Zakątek w Korytnicy, Kodeń z Panną Apteczkową to miejsca które warto poznać, tym razem kusi nas Supraśl i Moc Podlasia. Zajęcia przewidziano na 10-13.

Zajazd Wysokomazowiecki Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu - wspaniała historyczna impreza, szykuje się w jednym ciekawszych muzeów z okolic Warszawy. Warto pomyśleć o uzupełnieniu wycieczki o Drohiczny, agroturystykę Latosowo, zakupy podlaskich sękaczy i serów/wędlin od Dażynki.

Bardzo wiele ciekawych propozycji czeka na nas podczas weekendu 13-14 lipca, tym razem przoduje Podlasie z balonami, ziołami i zajazdem szlacheckim, pamiętajmy w tym kontekście o Białowieskich Drezynach którymi pojedziemy do serca puszczy. Nie warto siedzieć w domu to dobry czas na wypad z Warszawy na Weekend.REKLAMASzukaj podobnych wg:
Nowy artykułREKLAMAKONTAKT | O NAS | COOKIES

Tutaj dowiesz się jak zaplanować wyjazd z Warszawy na weekend, tak by był naprawdę ciekawy.
Copyright © 2016 zWarszawy-naWeekend.pl | Powered by Yancoon Lagoon