czekam

Mamy własny kajak dzięki wyprzedaży na prokajak.pl


Data publikacji: 19.07.2019 7:54
Weekend 20-21 lipca pod Warszawą okolice i dalej:)

Przed nami wreszcie kolejny słoneczny weekend, będzie się znowu wiele działo, jest w czym wybierać Pociąg do Gwiazd i Wioska na drzewach ruszają już w piątek. Sporo będzie też atrakcji dla aktywnych mnogość kajakowych wydarzeń, ale mam też szansę na rowerową wycieczkę z Lesovikiem. W niedziele super królewsko-kolejowa impreza w Pałacu Mała Wieś można ją spuentować kinem plenerowym w pobliskiej klimatycznej Agroturystyce Błędowskie Rosy. Znowu ciekawymi imprezami sypnie też na Podlasiu - Zamek Tykocin, Drohiczyn i lawendowy Dworzysk zapraszają.

1. Wioska na Drzewach - w sercu Kampinosu - survivalowa przygoda z niezmordowanym podróżnikiem i propagatorem leśnego życia Łukaszem Tulejem. Przy okazji poznamy też przyjazną Stajnie Truskawka. Startujemy już w piątek o 17.

2. Pociągiem do Gwiazd z Piaseczna - jedna z ciekawszych tematycznych wycieczek jaką oferuje piaseczyńska wąskotorówka - tym razem będziemy oglądać gwiazdy. Ruszamy w piątek o 21. O oglądaniu gwiazd w okolicach Warszawy.

3. Kajakowe extra imprezy na weekend - podczas weekendu czeka na nas kilka kajakowych propozycji. Możemy popłynąć Kajakiem z Plaży Romantyczna w sobotę i niedziele o 12. W sobotę możemy wybrać się też nad Wieprz w okolice Ryk skąd popłyniemy na Retro Piknik. W niedziele zaś kolejna edycja Kajakiem do Młocin z Fundacją Kim - ruszamy z centrum stolicy o 9.00.

4. Kuligów warsztaty szkutnicze w Skansen Kuligów - kolejna tematyczna impreza w Kuligowie nad Bugiem - tym razem pokażą nam jak budować własną tradycyjną łódkę.Start w sobotę o 10.00, będzie też edycja w niedziele. W Kuligowie możemy wypocząć na kameralnej plaży nad rzeką lub wybrać się na mini wycieczkę tramwajem wodnym.

5. Cho na rower z Lesovikiem i Marin Bikes - szansa na zapoznanie się z produktami kultowego producenta sprzętu dla survivalowców - wycieczka rowerowa ruszy z bazy halarowerowa.pl - na ulicy Wał Miedzieszyński 262 o 11.30.

6. Obóz wojsk Rzeczpospolitej na Zamku Tykocin - wojskowy obóz szlachecki rozbije się w okolicy pięknego tykocińskiego zamku, impreza startuje o 12.00. Idealna okazja by wybrać się nad Narew. Blisko mamy też na dni otwarte na polu lawendy w Dworzysku.

7. Odpocznij w na lawendowym polu w Dworzysku - gościnne pod białostockie pole lawendy po raz kolejny zaprasza na dni otwarte, start w sobotę o 11.00 - całość potrwa do niedzieli do 17.00.

8. Retro piknik w Kośminie nad Wieprzem- przenosimy się w lata międzywojenne w pięknej okolicy dworku Kossaków, na miejscu mamy też pełną infrastrukturę nowoczesnej stanicy kajakowej Zielona Dolina - na piknik możemy też popłynąć kajakiem.

9. Plaża Party Drohiczyn - zabawa na plaży nad Bugiem w pięknym Drohiczynie, mamy swego rodzaju prolog dla kolejnych ciekawych wydarzeń, już za tydzień Dni Drohiczyna a później w sierpniu 500 Kajaków. Zabawa potrwa aż do północy.

10. IV Jurajski Festiwal Sztuki i Wina - doskonała okazja by wybrać się na Jurę - czeka na nas sporo ciekawych atrakcji - całość zaplanowano na 18.00-21.00.

11. Pałac Mała Wieś królewska wizyta i drezyny - prawdziwy hit na niedziele, cały szereg ciekawych wydarzeń w tym zwiedzanie z przewodnikiem i wycieczki drezynami. Atrakcje czekają na nas od 12 do 18.30. Przy okazji pamiętajmy o możliwości spróbowania doskonałego produkowanego w pobliżu Cydru Ignaców, obok mamy też ciekawy modrzewiowy rezerwat Modrzewina.Całość możemy też spuentować wizytą w Agroturystyce Błędowskiej Rosy gdzie czeka na nas kino plenerowe, szykuje się super weekend na grójetczyżnie.

Sporo ciekawych atrakcji czeka na nas w najbliższy weekend, do tego wraca piękna pogoda nic tylko planować kolejny wypad w okolice Warszawy.REKLAMASzukaj podobnych wg:
Nowy artykułREKLAMAKONTAKT | O NAS | COOKIES

Tutaj dowiesz się jak zaplanować wyjazd z Warszawy na weekend, tak by był naprawdę ciekawy.
Copyright © 2016 zWarszawy-naWeekend.pl | Powered by Yancoon Lagoon