czekam

Mamy własny kajak dzięki wyprzedaży na prokajak.pl


Data publikacji: 24.10.2019 21:29
Weekend 26-27 października okolice Warszawy albo dalej:)

Ten weekend pod znakiem strachów i grozy, Dziady w Warowni Jomsborg, Noc Grozy na Zamku Czersk a może spacer śladem Duchów i Zjaw z ABC Warszawa. Pogoda będzie sprzyjać możemy wybrać się też na spacer po Kampinoskim Parku Narodowym ze stołecznym PTTK. Na fanów historii czeka bitwa o Ordynacje w Zamościu od Turystyka z Pasją i zwiedzanie Fortu Legionów. Weekend możemy też zacnie rozpocząć od nastrojowego Koncertu pod Gwiazdami w Koperniku. Korzystajmy z ostatniego weekendu z temperaturą która doskonale kojarzy się z piękną złotą polską jesienią.

1. Koncert pod Gwiazdami - Kopernik - startujemy w Planetarium już w piątek o 19.00. Program koncertu zapowiada wspaniałe wrażenia.

2. Dziady Warownia Jomsborg - gościnna Warownia Jomsborg tym razem będzie areną wydarzenia odtwarzającego pradawne tradycje Dziadów, tradycyjnie Wikingowie zadbają o wspaniała atmosferę i liczne konkursy dla najmłodszych, start w sobotę o 12.00.

3. Noc Grozy Zamek Czersk - duszna noc na Zamku Czersk już w najbliższą sobotę, warto wykorzystać wspaniałą pogodę by odwiedzić czerską warownie. Startujemy o 17.30.

4. Spacer po Kampinosie - stołeczne PTTK zaprasza na kolejny spacer po Kampinowskim Parku Narodowym, ruszamy z pętli przy Metro Młociny o 9.15 rano.

5. Spacer śladami Duchów z Abc Warszawy - z racji na duże zainteresowanie przewidziano aż 3 tury , startujemy w sobotę i niedziele o 18.30, można też wybrać się na to wydarzenie w poniedziałek. Startujemy na Rynku Nowego Miasta.

6. Diwali Święto Świateł - jedno z piękniejszych indyjskich świąt, Fundacja India International bardzo się stara by promować wszystko co związane jest z Indiami. Indie są od września ledwie o 6 godzin LOTu z Polski , polecimy tam w naprawdę dobrej cenie. Pałac Kultury i Nauki niedziela od 11stej.

7. Skansen Kuligów warsztaty przygotowanie Psiwa Kozicowego Fafernuchów - kolejne super warsztaty w nadbużańskim skansenie w Kuligowie, wspaniałe miejsce do podziwiania nadbużańskich krajobrazów i szukania ucieczki od wielkomiejskiego zgiełku. W sobotę uczymy się jak zrobić kurpiowskie piwo, w niedziele zaś tradycyjne słodkości, najwspanialsze kurpiowskie przysmaki znajdziemy w Skansenie Kurpiowskim w Wachu.

8. Zwiedzanie Fortu Legionów - w niedziele o 12, kolejna edycja wspaniałego historycznego spaceru, Fort Legionów to wyjątkowy przykład poświęcenia i pasji w realizacji szczytnego celu.

9. Wojna o Ordynacje Zamość - Turystyka z Pasją zaprasza na końcówkę sezonu do miasta Zamoyskich, ciekawa zabawa w formule gry wojennej między 13 a 16 godziną.

Warto skorzystać z prezentu w postaci mega sprzyjającej nam aury, bez wątpienia to już ostatni weekend z tak sprzyjającą wyprawą na weekend pogodą. Ruszajmy z Warszawy na weekend.REKLAMASzukaj podobnych wg:
Nowy artykułREKLAMAKONTAKT | O NAS | COOKIES

Tutaj dowiesz się jak zaplanować wyjazd z Warszawy na weekend, tak by był naprawdę ciekawy.
Copyright © 2016 zWarszawy-naWeekend.pl | Powered by Yancoon Lagoon