czekam

Mamy własny kajak dzięki wyprzedaży na prokajak.pl

Ruszył sezon zimowy na stokach w okolicach Warszawy


Data publikacji: 06.11.2019 19:41
Hity na długi weekend 11 listopada okolice Warszawy :)

W sobotę dostaniemy kolejny prezent w postaci pięknej pogody, korzystajmy więc czekają na nas Dzień otwarty w przepięknej Kozłówce, rejs po Wiśle na 11 listopada, dzień kuchni polskiej w Płocku a może Piknik Historyczny na Starówce. Na fanów aktywnego spędzania czasu czekają Rajd Kampinoski z Misją Kampinos i Spaceer ulicami Piaseczna z wąskotorówką w tle. Będzie też coś dla fanów militariów - coś specjalnego szykuje Muzeum Techniki Wojskowej.

1. Dzień Otwarty Muzeum Pałac Zamoyskich w Kozłówce - moc atrakcji od 10 do 15 , koncerty i wiele wiele więcej , idealna okazja by poznać to wspaniałe miejsce. Kozłówka to tylko jedno z miejsc które można odwiedzić, w okolicy znajdziemy wspaniałe Pałace w Radzyniu i Czemiernikach.

2. Rejs Niepodległości po Wiśle - prawdopodobnie ostatnia okazja w tym sezonie, majestatyczne drewniane łodzie wyruszą na Wisłę punktualnie o 11.11 w poniedziałek. Start z okolic Płyty Desantu.

3. Dzień kuchni Polskiej Płock - 10 listopada kolejna edycja Dni Kuchni Polskiej, od rana na rynku czeka na nas moc atakcji będzie live cooking i koncerty. Pogoda zachęca by wybrać się do Płocka. Jeżeli już o kulinarnych atrakcjach to równie dobrze prezentuje się oferta Gęsiny na Św Marcina w Zamku Tykocin na Podlasiu.W sam raz na romantyczną eskapadę.

4. Rajd z Misją Kampinos - w sobotę od 8 zaprasza Stowarzyszenie Między Wisłą a Kampinosem - startujemy w Lesznie na ul. Sochaczewskiej 4. Wyprawa potrwa aż do 20.00 - lepsza pogoda w tym roku już się nam nie trafi. Sporo ciekawych pomysłów na wyprawy do Kampinosu znajdziemy na profilu Odkrywców Tajemnic.

5. Piknik Historyczny na Placu Zamkowym - w niedziele od 12.00 moc historycznych atrakcji czeka na nas w samym sercu Warszawy, będą konkursy dla najmłodszych i możliwość spotkania z rekonstruktorami.

6. Święto Niepodległości w Forcie IX na Sadybie - w poniedziałek od 10.00 zaprasza nas Muzeum Polskiej Techniki Wojskowej.

7. Spacer ulicami Piaseczna z wąskotorówką w tle - coś dla fanów turystyki kolejowej, będzie sporo opowieści o piaseczyńskiej wąskotorówce a nawet zwiedzanie zakamarków jej bazy. Startujemy w niedziele o 10.00.

Ostatnie okazje do spacerów w otoczeniu jesiennej temperatury tylko w najbliższą sobotę, nie odpuszczajmy więc i planujmy ciekawą wyprawę w okolice Warszawy. A może wybierzemy się śladem mazowieckich eksploratorów by odwiedzić opuszczone wioski Puszczy Kampinoskiej.


REKLAMASzukaj podobnych wg:
Nowy artykułREKLAMAKONTAKT | O NAS | COOKIES

Tutaj dowiesz się jak zaplanować wyjazd z Warszawy na weekend, tak by był naprawdę ciekawy.
Copyright © 2016 zWarszawy-naWeekend.pl | Powered by Yancoon Lagoon