czekam

Mamy własny kajak dzięki wyprzedaży na prokajak.pl

Ruszył sezon zimowy na stokach w okolicach Warszawy


Data publikacji: 11.01.2020 17:37
Słoneczne kierunki za 400 zł trwa wyprzedaż w LOT

Kreta, chorwacka Rijeka, Rimini czy albańska Tirana to najciekawsze / nowe propozycje w siatce LOT na lato 2020, teraz aż do 21 stycznia kupimy je w mega promocyjnych cenach(od 400 zł za bilet powrotny). Szersze omówienie nowej wakacyjnej oferty znajdziemy w w opublikowanym już artykule.

Warto pomyśleć też o innych ciekawych możliwościach jakie daje nam trwająca właśnie akcja wyprzedażowa a jest ich kilka super jarmark Kaziuki w Wilnie, ciekawe wiosenne wydarzenia we Lwowie, finał skoków w Planicy, czy wreszcie egzotyczny Liban. Ci którzy pragną dalszej wyprawy mogą wybrać się na Sri Lankę, LOT właśnie ogłosił kontynuacje rejsów do Kolombo, obecnie najlepsze ceny na tym kierunku znajdziemy w listopadzie 2020 roku.


Nie ma lepszej okazji na weekend w Wilnie niż kaziukowy jarmark, Wilno tradycyjnie jest najtańszym kierunkiem LOT w corocznych promocjach. Teraz dodatkowo mamy możliwość kombinacji z Kownem, to ciekawe uniwersyteckie miasto z pewnością zachwyci nie mniej niż stolica. W tym roku Kaziuki odbywają się 6-8 marca.

Finał Pucharu Świata i lot do Lublany, tradycyjnie skoczkowie kończą sezon konkursami w Planicy, wciąż jeszcze znajdziemy sporo promocyjnych biletów na przedłużony weekend 20-22 marca. Słowenia to prawdziwe kompatkowe państwo, łatwo się je zwiedza, a atrakcje takie jak jezioro Bled, jaskinie Postojna, winnice i termy zapewniają wiele wrażeń. Sama stolica Lublana dorównuje atrakcyjnością bardziej znanym europejskim metropoliom. Jeżeli chcemy zdać się na specjalistów w zwiedzaniu Słowenii możemy sięgnąć po gotową ofertę wyjazdu na skoki do Planicy przygotowaną przez visitslovenia

Całoroczne loty do Libanu to także dość świeża nowość, Liban to starożytne zabytki w tym najznamienitszy Baalbek , epicka grota Jeita wspaniałe wino i jedzenie, trasy związane z maronickimi Świętymi czy wreszcie narty. Bilety do Libanu w cenach poniżej 700 zł to prawdziwa gratka, takie okazje w przeszłości właściwie się nie zdarzały.

W promocji znajdziemy też super tanie bilety do Lwowa , w sam raz by zaplanować wiosenny wypad do tego pięknego miasta, gdzie wciąż możemy się cieszyć bardzo atrakcyjnymi cenami. Wiosną we Lwowie czekają na nas m.in Festiwal Jazzowy i nie mniej popularny Festiwal Klezmerski.

Jeżeli czekamy planujemy dłuższy i dalszy wypad to zdecydowanie warto pomyśleć o Sri Lance, LOT ogłosił właśnie przedłużenie operacji na tym kierunku na sezon 2020/21. Tańsze bilety znajdziemy w listopadzie 2020, cena poniżej 1900 zł wydaje się niezwykle promocyjna, Sri Lankę można zwiedzać cały rok, nawet jeżeli aura jest nie sprzyjająca w jednej części wyspy to w drugiej znajdziemy optymalne warunki.

PROMOCJA TRWA DO 21 STYCZNIA, w przypadku rejsów europejskich obejmuje loty do końca maja, wyjątkiem są wspomniane na początku rejsy sezonowe w ich przypadku bilety możemy kupować na cały okres operacji tj od czerwca do końca września, jest to niewątpliwie mega zaleta tej oferty.
REKLAMASzukaj podobnych wg:
Nowy artykułREKLAMAKONTAKT | O NAS | COOKIES

Tutaj dowiesz się jak zaplanować wyjazd z Warszawy na weekend, tak by był naprawdę ciekawy.
Copyright © 2016 zWarszawy-naWeekend.pl | Powered by Yancoon Lagoon