czekam

Mamy własny kajak dzięki wyprzedaży na prokajak.pl


   Wyszukiwanie wg.: kolejemazowiecki
Data publikacji: 31.05.2016 10:58
Pociągiem KM nad morze do Ustki i codziennie do Krakowa

Wraz z nowym rozkładem rusza kampania promocyjna Kolei Mazowieckich zachęcająca do podróży nad morze, Słonecznym do samej Ustki, nowości czekają na nas także w przypadku rozkładu do Krakowa. Pociągi do stolicy Małopolski pojadą także w dni robocze. Od jutra do kupienia po 500 biletów na każdy z pociągów w promocyjnych cenach.


25 czerwca wyruszy w trasę pociąg Słoneczny do Ustki, jego kursowanie przewidziano codziennie do końca wakacji. Jest to bardzo ciekawa alternatywa dla połączeń samochodowych jak również dla nowych relacji Pendolino. Na korzyść działa tu zdecydowanie rozkład, nie jest to pociąg nocny a przyjazd do nad morskiego kurortu przewidziany jest na godzinę 14.15, powrót do stolicy o 22.00.

Wszystko wskazuje na to iż w tym roku wakacje w Polsce będą się cieszyły większą popularnością przełoży się to najpewniej na wzmożony ruch samochodowy, kierowcy utkną w wielogodzinnych korkach. Dobrą alternatywą dla takiego scenariusza jest wybór pociągu Słoneczny.


Regularna cena dla tego połączenia to 60 zł dla osoby dorosłej, dzieciom przysługują ulgi ustawowe. Od jutra w kasach KM będzie też można też skorzystać z promocji, do kupienia będzie 500 biletów w promocyjnej cenie 35 zł - uwaga oferta tylko na połączenia od poniedziałku do czwartku.


Nawet jeżeli nie planujemy wycieczki do samej Ustki, Słoneczny może być też dobrą alternatywa na weekendowy wypad do Trójmiasta. Stała cena i dobry rozkład z rannym wyjazdem z Warszawy i późnym powrotem na pewno pomogą uzyskać wysoką frekwencje.


To nie koniec nowości od KM - wraz z nowym rozkładem pociąg do Krakowa Dragon będzie kursował codziennie, również w tym wypadku rozkład pozwala na zorganizowanie ciekawej weekendowej wycieczki z 1 noclegiem w Krakowie. Tak jak w przypadku Gdyni KM liczą również na klienta służbowego, może go zainteresować dogodny popołudniowy powrót z miasta Kraka.


Regularna cena pozostaje nie zmienna i wynosi 40 zł, także i tutaj mamy szanse na 500 biletów w promocyjnej cenie 23 zł. Zasady są podobne podróże od pon do czw, bilety do kupienia w kasach KM w Warszawie ( Wsch / Śródmieście/ Gdańska).


Poza ofertą promocyjną bilety w cenach regularnych kupimy w kasach, biletomatach i w aplikacji mobilnej Sky Cash.


Nowa oferta KM jest nie wątpliwie ciekawą opcją dla szukających dobrej ceny i podróży w rozsądnym komforcie. W dobie podwyżek realnych cen Pendolino winna się spotkać z dobrym przyjęciem klientów. Warto już zaplanować, weekend nad morzem bądź w Krakowie. Na portalu polecamy też wypad do Wieliczki, trzema pociągami, wielka frajda dla dzieci.z warszawy na weekend

Czytaj
Szukaj podobnych wg: kolejemazowiecki hit nadwode dobracena
1   REKLAMAKONTAKT | O NAS | COOKIES

Tutaj dowiesz się jak zaplanować wyjazd z Warszawy na weekend, tak by był naprawdę ciekawy.
Copyright © 2016 zWarszawy-naWeekend.pl | Powered by Yancoon Lagoon