czekam

Mamy własny kajak dzięki wyprzedaży na prokajak.pl


   Wyszukiwanie wg.: najczystszawoda
Data publikacji: 16.09.2016 9:23
Kąpielisko Kąck - krystaliczna woda i plananowane inwestycje na nowy sezon

Znajdujące się tuż pod Warszawą kąpielisko Kąck, powoli kończy bardzo udany sezon. Woda wciąż ma tu temperaturę powyżej 20 c, więc przy sprzyjającej pogodzie możemy jeszcze próbować kąpieli, niestety wrześniowe prognozy nie są zbyt optymistyczne. Z takiej aury skorzystają zaś wędkarze, przy spokojnej atmosferze, zasadzają się tu na m.in na sumy czy piękne karasie, trafią się tu nawet złote okazy tego ostatniego gatunku.


Kąpielisko posiada kilka istotnych zalet, najważniejszą jest tu chyba jakość wody, specyficzne ukształtowanie terenu w tym umiejscowienie na wzniesieniu, ułatwia utrzymanie jej w nie spotykanych gdzie indziej parametrach. Ostatnie badania zarówno jeżeli chodzi o bakterie coli jak i paciorkowca pokazują minimalne /dążące do 0 nagromadzenie tych zanieczyszczeń. Wszystko to mimo tłumów weekendowych turystów, korzystających z kąpieliska w ostatnim czasie.


Inną zaletą która rzuca się w oczy jest duży i urozmaicony teren, pozwala to skutecznie rozładować tłok a przestrzeń na przeciw plaży tuż przy lesie jest idealną oazą cienia podczas hiper wysokich temperatur.


Ciekawostką jest też fakt iż gnieżdżące się tu jaskółki a także nietoperze skutecznie zwalczają komary, także również ten uciążliwy problem praktycznie tu nie występuje.


Oprócz plaży dla dzieci przewidziano tu 2 mini place zabaw, mamy też mini zbiornik wodny ze zjeżdżalniami do wody. Właściciele mają świadomość iż by skutecznie walczyć z konkurencją oferta musi być stale poprawiana. Z tego też wynikają plany dodatkowych inwestycji, które powinny się zmaterializować na wiosnę 2017 roku.


Bardzo duży teren parkingu przed kąpieliskiem będzie prawdopodobnie wykorzystany dla potrzeb nowej atrakcji, ostateczne decyzje jeszcze nie zapadły być może będzie to kolejka, lub inna podobna mobilna konstrukcja.


Wielką popularnością w konkurencyjnych miejscach cieszą się też dmuchańce, kąpielisko Mamut pod Garwolinem, Park Rozrywki Julinek czy Farma Iluzja, stale rozwijają ofertę w tym segmencie. W Kącku tęż robione są przymiarki do tego typu nowych instalacji, dobre zabezpieczenie kąpieliska ratownikami, powoduje iż powinni sobie oni bez problemu poradzić z opieką nad kolejnymi tym razem mobilnymi atrakcjami.


Kolejnym miejscem gdzie być może dojdzie do istotnej zmiany jest plac w bezpośredniej bliskości pawilonu, tutaj pojawią się atrakcje mające zabawić dzieci czekające na poczęstunek. Bliskość lasu powoduje iż ciekawą propozycją jest tu mini park linowy, lub podobny linowy plac zabaw.


Catering jest w Kącku, szczególnie pilnowany przez samą właścicielkę, oczywiście zdarzają się uwagi klientów, faktem jest jednak to iż przy ponad tysiącu weekendowych gości efektywność jest obniżona, z tym problemem zmagają się wszystkie podobne do Kąpieliska Kąck miejsca.


Specjalnością Kąpieliska Kąck są ryby, łowione na miejscu, są oferowane w porcjach lub całości, cena 20 zł za porcję nie jest wygórowana, mamy zaś gwarancje świeżości i pochodzenia.


Czekamy na realizacje ambitnych planów, a gdy tylko pogoda pozwoli pojawimy się tu jeszcze w tym roku, z nadzieją na udany weekend nad wodą pod samą Warszawą na Kąpielisku Kąck.


Na You-Tube możemy obejrzeć krótki film prezentujący Kąpielisko Kąck.

z warszawy na weekend

Czytaj
1   REKLAMAKONTAKT | O NAS | COOKIES

Tutaj dowiesz się jak zaplanować wyjazd z Warszawy na weekend, tak by był naprawdę ciekawy.
Copyright © 2016 zWarszawy-naWeekend.pl | Powered by Yancoon Lagoon