czekam

Skibus z Warszawy w Beskidy w każdy weekend aż do marca


   Wyszukiwanie wg.: narty
Data publikacji: 08.12.2018 18:31
Weekendowy skibus z Warszawy w Beskidy - nowość od Radical Tours

W drugi weekend grudnia ruszyła nowatorska na warszawskim rynku usługa - skibus zabiera nas na narty z samego centrum Warszawy(Dworzec Centralny) prosto w Beskidy. Pomysłodawcą tego nowego produktu jest biuro Radical Tours.

Całość pomyślana jest tak by promować produkty biura, przede wszystkim kursy dla początkujących narciarzy i snowborderów - od zera do snowbordera ( narciarza). Nie ma jednak obowiązku zakupu kursów możemy wybrać samą ofertę transportu i noclegów - w takim przypadku za cały pakiet zapłacimy 400 zł. Oferta wydaje się atrakcyjna, w cenie dostajemy transport do bazy, transfery na stoki, 2 noclegi w dobrych warunkach(vide oceny obiektu ) i pełne wyżywienie.

Wisienką na torcie jest też możliwość noclegu w domku na drzewie, tego typu atrakcje cieszą się nie słabnącą popularnością, wystarczy wspomnieć kultowe już W drzewach w Nałęczowie czy Domki w gałęziach drzew w Sobiborze.

Baza wypadowa usytuowana w okolicy góry Żar daje duże możliwości w zakresie wyboru tras z których chcielibyśmy skorzystać, w naszym zasięgu poza wymienioną górą Żar jest m.in Korbielów, Rzyki i super nowoczesny Szczyrk. Takie usytuowanie daje duży komfort wyboru miejsca na szusowanie w zależności od panujących w poszczególnych ośrodkach warunków.

Pensjonat / baza Radical Tours może przyjąć do 15 osób( max 20) , organizatorzy zachęcają do przyjazdów grupowych, w takiej sytuacji mamy możliwość negocjacji ceny. Ciekawa opcja na wielorodzinny wypad na narty z Warszawy na weekend.

Poza trasami, lokalizacja ma jeszcze jedną zaletę - po wyczerpującej zabawie na stokach możemy zrelaksować się m.in w pobliskim aquaparku w Tychach.

Logistycznie całość wypadu jest tak zaplanowana by maksymalnie wykorzystać czas na zabawę na śniegu, docieramy na miejsce w piątek późną nocą co pozwala nam zacząć zabawę w sobotę z samego rana, identycznie, wyjazd powrotny planowany jest na 19-20, do Warszawy wracamy więc około północy. Optymalne wykorzystanie weekendowego czasu, przekłada się na zadowolenie uczestników i poczucie dobrze wydanych pieniędzy.

Jeżeli interesuje nas weekendowe szkolenie to w tym przypadku koszt takowego to 800 zł, z tej usługi skorzystało już ponad 100 snowboardzistów i przeszło 30 narciarzy, jak na kameralne warunki jest to wynik godny pozazdroszczenia.

Sama idea skibusa też wydaje się niezwykle ciekawa, trudno znaleźć porównywalny produkt przygotowany z myślą o mieszkańcach Warszawy, z pewnością za tego typu ideą musi stać szereg produktów turystycznych na których organizator może dodatkowo zarobić, pomysł Radical Tours ze szkoleniami wydaje się tu być strzałem w 10. Być może w przyszłości doczekamy się podobnych ofert np w przypadku dowozu do powstających w okolicach Warszawy Term?z warszawy na weekend

Czytaj
Szukaj podobnych wg: narty nowosc naweekend
Data publikacji: 26.11.2018 17:19
Super promocje first minute na karnety narciarskie - Bałtów pozytywnie zaskoczył :)

Po raz pierwszy najbliższe Warszawie stoki narciarskie zaoferowały promocje first minute. Za karnety czasowe w Szwajcarii Bałtowskiej zapłacimy 40% taniej, promocyjne warunki zakupu daje nam też Stacja Narciarska Krajno.

Polskie stacje narciarskie zaczynają iść drogą tanich linii lotniczych czy kin, które przyzwyczaiły konsumentów do agresywnych promocji first minute. Zwykle takie specjalne wyprzedaże oferowane są z dużym wyprzedzeniem kusząc klientów do rezerwacji podróży której czasami nie mieli nawet w planach.

Mechanizm tego typu promocji jest słusznie nastawiony na to iż klient przyjezdziając na miejsce i tak wyda na inne usługi ( gastronomia) tyle iż z pewnością skompensuje to obniżke zaoferowaną mu od regularnej ceny karnetów na wyciągi. Niezależnie od kalkulacji marketingowców z zadowoleniem należy przyjąć fakt iz po raz pierwszy możemy kupić karnety na najbliższe Warszawie wyciągi w super promocyjnych cenach. Miejmy też nadzieje iż do liderów którzy zaoferowali tego działania po raz pierwszy, wkrótce dołączą kolejne obiekty takie jak Stacja Rybno pod Łomżą, Stacja Narciarska Kazimierz czy Góra Kamień przy Gigancie Mocy w okolicach Bełchatowa.

Szwajcaria Bałtowska w tym sezonie zaoferowała nam promocje już dwukrotnie, zniżki z okazji pierwszego śniegu a później w czasie black weekendu sięgnęły 40% , promocje pozwalają na isotne oszczędności, za karnet 2 godzinny zapłacimy 22 zł a za 6 godzinny aż o 34 zł mniej. W przypadku wyjazdu rodzinnego są to odczuwalne kwoty. Ośrodek w Bałtowie dysponuje zdecydownie najbardziej rozwiniętym działem marketingu i sprzedaży elektronicznej, możemy się więc spodziewać jeszcze nie jednego zaskoczenia, być może promocyjna akcja wyprzedażowa odbędzie się jeszcze co najmniej raz w tym sezonie ( otwarcie sezonu? ).

Kroku Szwajcarii Bałtowskiej dotrzymuje Stacja Narciarska Krajno, tym razem pod kieleckie miejsce zimowej rozrywki zaoferowało super ceny na całosezonowe karnety, cena przy zakupie do 15 listopada to 400 zł, wraz ze zbliżaniem się do otwarcia sezonu rośnie odpowiednio do 500 a nawet 650 zł. Naturalnie oferta skierowana jest do osób często korzystających ze Stacji Narciarskiej Krajno. Dla gości z Warszawy i okolic taka oferta nie jest optymalna, dla wygenerowania znacznych oszczędności potrzebowalibyśmy bowiem zaplanować co najmniej kilka wizyt w tym miejscu podczas nadchodzącego sezonu o co może być cieżko. Wyjątkiem jest sytuacji w której zaplanujemy ferie w okolicach Kielc/ Górach Świętokrzyskich wtedy oferta wydaje się naprawdę bardzo atrakcyjna.

W zeszłym sezonie mieliśmy też do dyspozycji super promocyjne Nocne Jeżdzenie na stokach w Krajnie i Bodzentynie ( Baba Jaga) - ufamy iż tego typu promocja powróci także w obecnym który tuż tuż. Wraz z poprawą dojazdu do tych stoków z Warszawy nocna oferta zyska jeszcze na atrakcyjności, potencjalnie może się skusić na nią wielu mieszkańców Mazowsza.

Czekamy z utęsknieniem na pierwszy trwały śnieg, wygląda na to że sezon zjazdowy rozpocznie się już na początku grudnia, tym bardziej warto pomyśleć o okazyjnych zakupach karnetów narciarskich i ruszyć na narty z Warszawy na weekend.


z warszawy na weekend

Czytaj
Szukaj podobnych wg: narty
Data publikacji: 14.12.2018 12:07
Krótsza droga na stoki - Łomża, Krajno i Bałtów czekają :)
Nowy sezon narciarski tuż tuż. Mamy dobre wiadomości dla fanów białego szaleństwa z Warszawy i okolic, na kilka najbliższych stolicy stoków dojedziemy szybciej i bardziej komfortowo.

Zakończyły się prace na trasie ekspresowej S8 do Białegostoku, to zaś powoduje iż znajdujący się pod Łomżą w Rybnie stok narciarski przybliżył się znacznie do Warszawy. Obecnie dojedziemy do Rybna z centrum stolicy w nie więcej niż 1 godz 30 minut, z prawego brzegu będzie o dodatkowy kwadrans krócej. Jest to już całkiem rozsądny czas przejazdu umożliwiający jednodniowy wypad na narty. Gdybyśmy jednak chcieli zostać w okolicy na noc to zaletą Łomży są też tanie noclegi, bez problemu znajdziemy tu agroturystyki nawet za poniżej 100 zł za rodzinny nocleg. Warto wspomnieć też o smaczniej rybnej kuchni serwowanej przez Sytą Pannę.

Dobre wiadomości także dla podkieleckich stoków, mamy wreszcie obwodnicę Radomia, która skraca podróż do Warszawy o co najmniej 20 minut. Na stoki w Krajnie i Bodzentynie dojedziemy z Warszawy w czasie poniżej 2 godzin. W najbliższych latach czas ten jeszcze się skróci wraz z oddaniem obwodnicy Skarżyska. Warto pamiętać, że przy stoku w Krajnie czeka na nas dodatkowa atrakcja Park Miniatur. Obydwa wspomniane ośrodki wyróżniają się też oferowaniem nocnych, super promocyjnych wieczorów, w atrakcyjnej cenie jeździmy w weekendy od 20.00 do 24.00. Tego rodzaju promocja jest idealnym magnesem dla mieszkańców stolicy, wprawdzie czeka nas późny powrót do Warszawy, ale w drodze powrotnej jedziemy w pełni bezstresowo.

Pozytywne zmiany w infrastrukturze drogowej zadziały się także w okolicach Szwajcarii Bałtowskiej, oddano do użytku nową drogę z Ostrowca do Bałtowa. Nie skraca ona wszak czasu podróży jednak wydatnie poprawia jej jakość. W przypadku gorszej pogody czy jazdy nocą warto zastanowić się czy nie wybrać jazdy przez Ostrowiec i Radom, będzie około 20 minut dłużej( w sumie około 2godz30 minut) ale dużo bardziej komfortowo. W tym roku po raz pierwszy ośrodek zaoferował agresywną promocję cenową a'la bardzo popularne w turystyce first minut, karnety czasowe zostały przecenione o 40 % podczas Black Friday. Może wraz z pierwszym śniegiem pojawi się jeszcze raz okazja na tego typu promocyjne zakupy.

Na tym na razie koniec dobrych wiadomości, czekamy na zakończenie prac na drodze ekspresowej S17 w kierunku Lublina. Już w kolejnym sezonie zimowym powinniśmy mieć pierwsze wymierne efekty skutkujące skróceniem czasu przejazdu do Stacji Narciarskiej Kazimierz Dolny. Dziś by tu dojechać trzeba się przebijać drogą krajową 79 lub popularną Nadwiślanką, czas dojazdu na stok przekracza 2.15 minut, po zakończeniu prac na ekspresówce skróci się zapewne do mniej więcej 1godz 30 minut. Okolice stacji narciarskiej kryją prawdziwe turystyczne perełki. Winnice w Lesie Stockim, wspaniała agroturystyka pod Jabłonią i sam Kazimierz zapewnią narciarzom z Warszawy dodatkowe atrakcje.

Czas planować pierwszy tej zimy weekendowy wypad w okolice Warszawy na narty, na jeden dzień a może na cały weekend.

z warszawy na weekend

Czytaj
1   REKLAMAKONTAKT | O NAS | COOKIES

Tutaj dowiesz się jak zaplanować wyjazd z Warszawy na weekend, tak by był naprawdę ciekawy.
Copyright © 2016 zWarszawy-naWeekend.pl | Powered by Yancoon Lagoon