czekam


   Wyszukiwanie wg.: walentynki
Data publikacji: 07.02.2017 19:00
Walentynki romantyczne spacery a może pakiety w pod warszawskich dworach

Walentynki tuż tuż, możemy wybierać w bogatej ofercie przygotowanej specjalnie dla zakochanych. Wyjątkowe edycje walentynkowych spacerów przygotowały dla nas biura specjalizujące się na co dzień w tego typu ofercie w Warszawie. Dla bardziej wymagających klientów hotele i dwory przygotowały pełną paletę propozycji. Szczególnie kusząco prezentują się oferty podwarszawskich dworów.


W Walentynki o 19.00 ruszy romantyczny spacer Krakowskim Przedmieściem. Tradycyjnie, z dużą dozą dobrego humoru i ciekawostek przemierzymy tę, niezwykle romantyczną zimową porą, warszawską arterię.


Już wcześniej, bo w najbliższą niedzielę będziemy mieli okazję wziąć udział w spacerze, którego tematyką będą warszawskie słodkości. Słodka Stolica, spacer o tym tytule wystartuje 11 lutego o 11.00 z okolic Kolumny Zygmunta.


Specjalna edycja "Walentynki w Ogórku" to propozycja spędzenia walentynkowego wieczoru na romantycznym zwiedzaniu Warszawy z pozycji pasażera tradycyjnego "Ogórka". Start imprezy 14 lutego o 18.00, z Placu Defilad ruszymy w kierunku Pragi.


Podwarszawskie Dwory przygotowały dość bogatą ofertę. Możemy wybierać z kilku ciekawych propozycji. I tak, Dwór Palczew w okolicach Warki zaprosi nas na specjalny wieczór wraz z ofertą SPA. Specjalną cenę na 11 lutego przygotował też niezwykle ceniony Dwór Droblin, ceny już od 299 zł. Położony w okolicy Siedlec Dwór Mościbrody zaprasza na uroczystą piątkową kolację i spacer przy świetle pochodni. Tradycyjnie, bardzo dobrą ofertę cenową przygotował też Dwór Osmolice, uroczysta kolacja i nocleg w cenie już od 369 zł.


W Walentynki możemy się też wybrać do romantycznych zamków. Zimowa sceneria dodatkowo nada takim wyprawom wyjątkowości. W pięknym i kameralnym Zamku Oporów nocleg znajdziemy już od 170 zł za pokój 2 os. Zamek w podlaskim Tykocinie przygotował zaś dla nas wykwitną kolację i zabawę przy muzyce, w specjalny walentynkowy wieczór 17 lutego.


Jeżeli interesuje nas oferta hotelowa to naszą uwagę może zwrócić pakiet przygotowany przez Hotel Czardasz o kusząco brzmiącej nazwie 50 twarzy Czardasza. Specjalny pakiet jest dostępny w datach 11 i 14 lutego.

Kusząco brzmi też propozycja wycieczki camperem z ukochaną osobą, Cordigo właśnie odebrało nowego Campera premium z ekstra małżeńskim łożem. W przypadku campera nic nas nie ogranicza.z warszawy na weekend

Czytaj
Szukaj podobnych wg: walentynki romantycznyspacer
1   REKLAMAKONTAKT | O NAS | COOKIES

Tutaj dowiesz się jak zaplanować wyjazd z Warszawy na weekend, tak by był naprawdę ciekawy.
Copyright © 2016 zWarszawy-naWeekend.pl | Powered by Yancoon Lagoon