czekam

Mamy własny kajak dzięki wyprzedaży na prokajak.pl


Data publikacji: 31.03.2016 13:02
Balony Nałęczów, Zamość .. Biebrza

Niesamowite wydarzenia które, obfitują w piękne widoki i możliwość zrobienia nie powtarzalnych zdjęć. Po raz kolejny w pierwszy weekend sierpnia a dokładnie, 3-6 sierpnia w Nałęczowie odbędą się balonowe mistrzostwa Polski. Szczególnie polecamy nocne pokazy. Galerie z zeszłorocznych i starszych imprez możemy obejrzeć na stronie, lubelskiej unii fanów awiacji. Mistrzostwa są wyborna okazją by zorganizować weekendowy wypad z Warszawy na ziemie lubelską.


Balonowych atrakcji w tym regionie to jednak nie koniec, analogicznie jak w ubiegłym roku, twierdza Zamość szykuje się na przyjęcie fanów baloniarstwa. Odbędzie się druga edycja imprezy pod tytułem Balony nad Twierdzą, ostateczna data tego wydarzenia wkrótce na portalu zwarszawy-naweekend.pl


Sporadycznie podczas różnego rodzaju imprez balony pojawiają się również nad Biebrzą która, o świcie i zachodzie słońca oferuje niesamowite widoki, oczywiście istnieje możliwość aranżacji własnej wycieczki nie jest to jednak przygoda tania, informacji można zasięgnąć np na stronie biebrza-adventure.


Gdybyśmy złapali bakcyla i nie pasowały nam powyższe opcje, możemy przymierzyć się do wybrania się do Grudziądza na zawody Wielkanocne, w weekend majowy organizowane są zaś Zawody Górskie w Krośnie, kończącymi wakacje są zaś te we Włocławku, tutaj można wybrać się po drodze zwiedzając piękny Płock. Kalendarz imprez na stronie lotniczej polski.REKLAMASzukaj podobnych wg:
Nowy artykułREKLAMAKONTAKT | O NAS | COOKIES

Tutaj dowiesz się jak zaplanować wyjazd z Warszawy na weekend, tak by był naprawdę ciekawy.
Copyright © 2016 zWarszawy-naWeekend.pl | Powered by Yancoon Lagoon