czekam

Mamy własny kajak dzięki wyprzedaży na prokajak.pl


Data publikacji: 17.03.2016 23:54
100 lat Pruszkowa i piknik czołgowy

Jako iż ten rok jest szczególny dla świętującego sto lat od uzyskania praw miejskich Pruszkowa, z zainteresowaniem śledzimy kalendarz imprez i plan atrakcji w tym podwarszawskim mieście. Jak można sprawdzić tu na chwilę obecną ciężko znaleźć imprezy robiące jakieś szczególne wrażenie, a jako iż jesteśmy wielkimi entuzjastami pruszkowskiej Galerii Figur Stalowych nasze największe zainteresowanie budzi związany z jej pomysłodawcami piknik czołgowy.

W Pruszkowie przy ulicy Przejazdowej 17, znajduje się niezwykły i jedyny w swoim rodzaju Punkt Skupu Złomu Przy Czołgu. W jednym z jego hangarów możemy podziwiać powstałe w wyniku obróbki złomu: imponujących rozmiarów roboty, celebrytów, bohaterów kreskówek czy wreszcie luksusowe samochody z ulic Monte Carlo w skali 1:1.

To właśnie na terenie Skupu Złomu przy czołgu odbywają się corocznie w sierpniu tak zwane pikniki czołgowe, cieszące się dużą popularnością wśród lokalnej społeczności. Na gości czeka wojskowa grochówka i dania z grilla a największą atrakcją jest czołg efektownie miażdżący karoserie samochodowe i skaczący przez płonące pojazdy.

Liczymy iż w tym roku, w związku ze wspaniałym jubileuszem miasta a także rozwojem i rosnącą popularnością stalowej galerii impreza będzie niezwykle okazała!


REKLAMASzukaj podobnych wg:
Nowy artykułREKLAMAKONTAKT | O NAS | COOKIES

Tutaj dowiesz się jak zaplanować wyjazd z Warszawy na weekend, tak by był naprawdę ciekawy.
Copyright © 2016 zWarszawy-naWeekend.pl | Powered by Yancoon Lagoon