czekam

Mamy własny kajak dzięki wyprzedaży na prokajak.pl


Data publikacji: 14.03.2016 13:55
Piękne przestrzenie, wspaniała kuchnia - romantycznie w Uroczysku Zaborek

Osobom szukające romantyzmu z dala od miejskiego zgiełku i codziennej gonitwy polecamy Uroczysko Zaborek – pięćdziesięciohektarowy kompleks turystyczny znajdujący się w niedalekim sąsiedztwie słynnej hodowli koni arabskich w Janowie Podlaskim. Swoim gościom oferuje on doskonałe, choć niecodzienne zakwaterowanie, smaczną, regionalną kuchnię a także spokój, ciszę i bliskość natury.

Jeśli chodzi o nocleg to na gości czekają więc tu bardzo klimatyczne miejsca, dostosowane do obecnych standardów a jednocześnie utrzymane we wspaniałym klimacie dawnych, sielskich czasów. I tak można tu spać w Starej Plebanii, Leśniczówce, Wiatraku czy Zaścianku . Pokoje też są bardzo unikalne a każdy z nich wyróżnia się odmiennym wystrojem, do którego nawiązuje nazwa, dzięki czemu mamy tu pokój podlaski, łowicki, muzyczny i wiele innych. Olbrzymim atutem kompleksu jest jego wielka przestrzeń co pozwala cieszyć się niezliczonymi spacerami, rozmową i bliskością.

Pary lubiące aktywny wypoczynek we dwoje mogą z kolei jeździć rowerami po tutejszym parku krajobrazowym czy pływać kajakiem po Bugu. Ponadto jest tu możliwość jazdy konnej (oraz nauki jazdy konnej) a zimą odbywają się kuligi. Warto docenić także tutejszą kuchnię, serwującą regionalne potrawy, przygotowywane na bazie świeżych produktów z własnego ogrodu.

W niedalekim sąsiedztwie Uroczyska Zaborek znajdują się liczne bardzo ciekawe miejsca, takie jak znana na całym świecie Stadnina Koni Arabskich w Janowie Podlaskim, czy zabytki trzech kultur – katolickiej – sanktuarium matki Boskiej Kodeńskiej, muzułmańskiej – pozostałościami tatarskich mizarów w Studziance i Lebiedziewie, prawosławnej – Święta Góra Grabarka, Monastyr św. Onufrego w Jabłecznej.

Wspaniałe przestrzenie, unikalna atmosfera, doskonała kuchnia i piękna okolica to tylko niektóre z argumentów przemawiających za wyborem Uroczyska Zaborek na weekendowy wyjazd we dwoje.

Szczegółowe informacje:
http://www.zaborek.com.pl/


REKLAMASzukaj podobnych wg:
Nowy artukułREKLAMAKONTAKT | O NAS | COOKIES

Tutaj dowiesz się jak zaplanować wyjazd z Warszawy na weekend, tak by był naprawdę ciekawy.
Copyright © 2016 zWarszawy-naWeekend.pl | Powered by Yancoon Lagoon